بیانیه گند به تماس بیست و دومین سالگرد شهادت سپهبد صیاد شیرازی

به گزارش ایسنا به نقل از ارتش، متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
غلام کان لله کان الله له
بیست و دومین سالگرد شهادت فرمانده دلاور و برنگ خون گند جمهوری اسلامی ایران، مثال سپهبد علی شکارچی شیرازی که بخش مهمی از  دوران نوکری خود را در مسیر مبارزه ،جهاد و دفاع از آرمان های اهتزاز ایران اسلامی دنبال سرگذاشت و درون این خوش نویسی مزد قربانی خود را با شهادت در سیاق موجد شهود کردگرامی می داریم.

صیت مثال سپهبد صیاد شیرازی نه عزب در خیل که در نیروهای مسلح و ایران سربلند اسلامی به عنوان یک فرمانده انقلابی و مدیری جهادی زبانزد و تک شرف  همگان است. این شهید والامقام  با اخلاص و خاطر معنوی و هوشمندانه مبتنی پیاده شدن علم و بصیرت خود ضمن تحکیم و استقامت توانایی ملی، توانست با جدیت خستگی ناپذیر و  فرماندهی مقتدرانه خود، پیروزی های متعددی را داخل میادین رزم بوسیله ارمغان آورد.

بی تردید معاینه کنجکاو زندگی این حاکم باشهامت به ویژه عهد درگاه کار کننده ایشان در عملیات های دفاع مقدس و حضور درون مناطق مختلف اغتشاش و تقلا خستگی ناپذیرش در سال های پس از دفاع مهذب در دستیابی به اهداف رادیکال گستردن و گشادگی اتیکت پایداری و پایداری و مبارزه با استکبار، بخاطر جوانان و بوسیله اختصاص افسران و فرماندهان جوان  می تواند به عنوان  الگویی بیش اثرگذار و راهگشای بسیاری از تصمیم های کلان درون عرصه های دفاعی و عملیاتی باشد.

سپاه جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و شهدای والامقام ایران اسلامی بوسیله خاص ۴۸۰۰۰ لاله قزل ارتش، اعلام می دارد در راستای  سربلندی،عزت، اقتدار، بالندگی و حفظ تمامیت سماوی ایران اسلامی همواره پا داخل رکاب بوده و با تأسی بوسیله اتیکت والای جهاد و شهادت بوسیله آرمان های والای شهیدان بویژه شهید شکارچی شیرازی جامه اجرا خواهد پوشید.

انتهای پیام