رییس سازمان عقیدتی دیپلماتیک خیل هفته بسیج را تبریک گفت

به گزارش ایسنا، درون این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر گرامی سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی
ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین

سلام علیکم
فرا فرود امدن هفته بسیج را که تبلور فن دوراندیشانه جناب امام خمینی (ره) بنیانگذار تزیین مقدس جمهوری اسلامی ایران تو پنجم آذر ماه سال 1358 است به جنابعالی و دیگر همرزمانتان در سازمان ارزشی و ولایی بسیج مستضعفین تهنیت می گویم.

بدون شک دایره بسیج مستضعفین شجره ای طیبه و عامل ناکامی دشمنان در بوسیله ثمر رساندن توطئه ها و نقشه های شوم خود در مقابل انقلاب اسلامی است. سازمانی که از کارکردهای مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش و قابل توجه آن پس از پیروزی قیام و در کشش هیاهو تحمیلی تا حضور در عرصه های سازندگی و بینوایی زدایی به خوبی خویشتن را نشان داده و امروز به درختی تناور و بالنده تو عرصه های متنوع علمی، فنی، پژوهشی و … تبدیل شده است.

امروز فرهنگ بسیجی به یک نماد متبلور و فخر کردن آمیز تغییر شده و بسیجی بودن پدیده ای مبارک و معنادار است که وظیفه همه آحاد ملقب بوسیله این کنیه ارزشی درون حفظ و تداوم آن را وزین تر از قبل نموده است.

کارکنان خیل جمهوری اسلامی ایران و خانواده های مومن و محترم آنها بویژه در کوی های سازمانی، همواره از نیروهای فعال و اثرگذار بسیج بوده و هستند که در  حفظ و استمرار فرهنگ و تفکر بسیجی در بین ارتشیان ولایی نقشی موثر و رادیکال دارند.

دربند از سوی خود و آحاد کارکنان دایره عقیدتی سیاسی لشکر حمهوری اسلامی ایران، هفته بسیج را به حضرتعالی و همرزمان مردمی و ولایی درون این دایره ارزشی تبریک گفته و فوق درجات شهدای بسیجی و تداوم توفیقات روز افزون شما را در ظل تجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهبری های داهیانه رهبر معزز انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی معصوم خامنه ای (مد ظله العالی) از خداوند منان خواستارم.
 
رئیس اداره عقیدتی دیپلماتیک گند جمهوری اسلامی ایران
عباس محمدحسنی

انتهای پیام