بیانیه گند به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

 به گزارش ایسنا، متن بیانیه به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
یوم الله سیزدهم آبان ماه یادآور خشم ملت ایران از رفتار ددمنشانه سرپرست رژیم پهلوی بود که در رفتار استکبار ستیزانه دانشجویان پیرو شیار معصوم(ره) متبلور شد.

تورق تاریخ دشمنی های آمریکا با ملت بزرگ ایران اسلامی تو سالهای متمادی، به خاص پس از پیروزی انقلاب علامت می دهد که رفتارهای خبیثانه و فرز صفتانه آمریکا همواره در صدد ضربه سرقت کردن به نظام مقدس اسلامی بوده که در مقابل، این رفتار چرکین وشوم با خرد مثال زدنی ملت مقاوم ایران و رهبری های حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) با شکست پیدا شده است.

اینک با بخشیدن زیاد از ۴ دهه از عمر با برکت تنش اسلامی و واضح شدن چهره خبیث آمریکا و دشمنی های مکررشیطان پلید و رژیم صهیونیستی با انقلاب اسلامی ایران، راهبرد نظام اسلامی برای مقاومت در برابر استکبار و استعمار درون سرتاسر شیخ بوسیله پیروزی رسیده است و اکنون آثار افول قدرت اهریمنی آمریکا به صراحت نمایان گشته است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران همچون سالهای گذشته ضمن گرامیداشت این روز برزگ و تکریم یاد و خاطره شهدای والامقام دانش آموز و روز استکبار ستیزی که در تقویم کشورمان به عنوان یوم الله نامگذاری شده است اعلام می دارد که در مقابل هرگونه تهدید و زورگویی پهلو میوه ملت بزرگ ایران و زیبایی مقدس اسلامی تا سرحد نثار جان ایستادگی خواهد کرد و اجازه هیچگونه تعرضی را به متخاصم نخواهد انصاف.»

انتهای پیام