جزئیات یک مجله به قالیباف | دو هفته تهران را تعطیل کنید

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، متن روزنامه سیدرضا تقوی رئیس نشست نمایندگان استان تهران بوسیله محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

«احتراما همان طور که مستحضر هستید بوسیله موازات مجاهدت های مسئولان عفیف اجرایی و نیز تلاش های بی دریغ مدافعلان سلامت، خاصه پزشکان، پرستاران و کادر علاج در مقابله با ویروس کرونا و همچنین شواهد و یافته های اپیدومیولوژیک حد چرخه انتقال و سرایت ویروس درون آحاد انسان امری حیاتی و ضروری است.

بر همین شالوده مجمع نمایندگان استان تهران که چند جلسه تخصصی و کارشناسی با حضور روسای دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران و نیز استاندار، شهردار، رئیس شورای اسلامی ده تهران و مدیران و فرماندهان امنیتی و انتظامی برگزار کرده است پیشنهاد تعطیلی سراسری استان تهران به مدت دو هفته در مدخل های دولتی، خصوصی و اجتماعی را نمایش می کند.

اتخاذ تصمیمی قاطع و فوری در این باره می تواند فرصت اجرای نکته سنج و به موقع مصوبات ستاد ملی کرونا توسط ستاد استانی و کلکسیون شبکه مصونیت استان تهران را بسیار از پیش فراهم سازد. نیز این امر عمده موجبات همدستی و همدلی میان اندکی فی مابین بخش دولتی و خصوصی، گروه های جهادی، نیروهای مردمی، بسیج، دستگاه های کشوری و قوای سپاهی را فراهم خواهد آورد. لذا میتینگ نمایندگان استان تهران از جنابعالی انتظار دارد از جایگاه اربابی قوه مقننه موضوع تعطیلی سراسری تو استان تهران به مدت دو هفته را به فوریت و تا وصول نتیجه پیگیری فرمایید.»

این نامه به دفتر مقام معظم رهبری، مهتر جمهور، رئیس قوه قضاییه، فرمانده ستاد مقابله با کرونا درون استان تهران و روسای دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران، مهتر شورای شهر و شهردار تهران، فرمانده نیروی انتظامی و رئیس و تعدادی از اعضای محفل بهداشتی رونوشت شده است.