هزینه ۸۰ میلیاردی جمع آوری خاکروبه تو بندرعباس

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا، اسماعیل موحدی نژاد سه گانه شنبه ۶ آبان تو بازدید از سطح بخانه برگشتن گفت: از آدم می خواهیم زباله های خویشتن را هر شب شایسته کردن ۲۱ بیرون از منزل استراحت دهند تا از انباشت آن داخل کشش روز، آلودگی محیط زیست و همچنین هزینه کنار بودن آن جلوگیری شود. نفقه جمع آوری خاکروبه در ده کنار مبنا استاندارد تناژ تولیدی بالاست و به همین دلیل امکان جمع آوری ۲ خواه چند مرحله در روز که درخواست فداکار از شهروندان است، حیات ندارد.

وی افزود: دیده می شود برخی خانواده ها بامداد خلال برون رفت از منزل یا تو روزگار روز زباله های خود را درون مخازن قرار می دهند که این موضوع عامل تجمع غلظت از زباله ها تا زمان جمع آوری می شود. قرار اعطا کردن زودهنگام زباله تو مخازن علاوه پیاده شدن پیدایش زباله گردها، شالوده انتشار بوی نامطبوع، رشد و تغذیه حشرات و جوندگان و سگ های بلا صاحب را فراهم می یواش. جمع آوری زباله هر شب پس ازآن از روزگار ۲۱، زمانی هماهنگ و کشوری است که همگی موارد ازجمله پیشگیری از ساختن ترافیک داخل آن دیده شده است.  

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس، استان هرمزگان گفت: مردم نقش گلچین کننده ای تو پاکیزگی شهر و جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی دارند، شهروندان باید داخل ساعت ابتدایی شب یا روزگار اطلاع دادن شده زباله های خویشتن را درون مخازن قرار دهند و از در رو زودهنگام آن در دیگر ساعت روز خودداری کنند. شهروندان درون صورت مشاهده هرگونه انباشت خاکروبه در هر خال از شهر بوسیله عده ۱۳۷ شهرداری بندرعباس خبر دهند تا نسبت به جمع آوری آن درون اسرع وقت اقدام شود.