انتقاد پیکر هیئت رئیسه از بذل و بخشش یک نماینده از جیب باشگاه | ساختمانی و ماشین خودتان را اهدا کنید

 به گزارش همشهری آنلاین به نقل از کمیسیون خبرنگاران جوان، حجت الاسلام علیرضا سلیمی، قد هیئت رئیسه مجلس، در واکنش به وقوف اهدای خودرو دنا پلاس باشگاه توسط یکی از نمایندگان بوسیله خیرین مدرسه ساز اظهار کرد: خودروی دنا پلاسی که در جوانمردی نمایندگان کمیسیون فراغت گرفته جزو مایملک مجلس شورای اسلامی بوده و سند آن به نام نمایندگان ازاله که بخواهند آن را بوسیله بی تا یا نهادی ببخشند. علیرضا سلیمی

وی افزود: از آقای کوچکی نژاد دعوی داریم تا سند خودروی دنا پلاس را منتشر یواش تا مشخص شود وی چگونه خودروی مجلس را بذل و بخشش کرده اند، البته شاید وی یک دنا پلاس دیگر بوسیله معروفیت خود دارد که آن را بوسیله مکتب سازان بخشیده است.

حجت الاسلام سلیمی تصریح کرد: هیچ نماینده ای ضایع ندارد خودروی متعلق بوسیله باشگاه را بوسیله غیر واگذار کرده و خواه آن را ببخشد. درگیر بوسیله این نماینده پیشنهاد می کنم که ساختمان یا ماشین خویشتن را برای دبیرستان سازی اهدا نرم بوسیله نشانی شهید جز می شود اتوبوس خواه مترو که جز اموال نصیب و قسمت است را به کسی بخشید؟

عضو هیئت رئیسه باشگاه تأکید کرد: از نمایندگان دعوی دارم بخشی دقت عمل بیشتری بوسیله خرج دهند.

 اخیرا جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خودروی دناپلاس خود را که چند روز پیش جهت تخلف به مملکت انتخابیه از مجلس تحویل پژمرده بود، بخاطر پیدایش دبستان در یکی از نقاط محروم اهدا کرد. جبار کوچکی نژاد

بنابر این گزارش مقرر شده تا مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان خودروی فوق را به فروش رسانده و عواید خراج از آن را برای جانمایی و احداث یک مدرسه در روستای پاربیجار استان گیلان خرج کنند.