نفوذ وظیفه شناس سخنگوی ارشد نیروهای مسلح بوسیله تهدید ترامپ

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی بزرگ نیروهای مسلح درون برنامه گفتگوی ویژه خبری با توضیح عملکرد قرارگاه معصوم رضا (ع) و اقدامات نیروهای مسلح داخل مقابله با ویروس کرونا با اعتراف اینکه نیروهای مسلح پیش از تشکیل قرارگاه امام رضا(ع) با هماهنگی با وزارت بهداشت ستادی تشکیل دادند و به نیازهای ستاد ملی کرونای پاسخ داد، اظهار داشت: تا پیش از تشکیل قرارگاه، بخشی از استعداد نیروهای مسلح در حوزه مقابله با کرونا بکار اندوهناک شده بود، ولی پس ازآن از تشکیل قرارگاه، نیروهای مسلح مانند دوران دفاع مهذب با تمام نبوغ و ظرفیت به موضوع کرونا ورود و داخل هماهنگی با ستاد ملی کرونا اقدامات خود را پیگیری کردند. ۵۴ بیمارستان نیروهای مسلح بیماران کرونایی را پذیرش می کند

وی افزود: تو مجموع نیروهای مسلح ۵۸ بیمارستان ثابت دارند که از این تعداد ۵۴ بیمارستان پسند بیماران کرونایی داشته اند؛ همچنین از ۶ هزار تخت بیمارستانی نیروهای مسلح، ۴۲۰۰ تخت آمادگی پذیرش بیماران کرونایی را داشتند. علاوه بر این درمانگاه ها ۱۳ درمانگاه تخصصی و زبر تخصصی سیار در بکلی قلمرو برپا شد.

سردار شکارچی ادامه داد: تعداد ۲۰۲ نقاهتگاه  با حجم ۲۱ هزار و ۷۰۰ تخت تو سراسر کشور برپا شد که پاره کمی از این آن ها تک استفاده قرار گرفت. تو ابتدای تشکیل قرارگاه امام رضا(ع) جنین آماده سازی ۱۰ هزار تخت نقاهتگاهی دادیم اما این حجم را افزودن دادیم و امروز اعلام می کنیم که نیروهای مسلح تو صورت ضرورت، ظرفیت افزایش این تخت ها را دارند. بوسیله کارگیری بسیار از ۳۱ هزار کادر پزشکی نیروهای مسلح بخاطر مقابله با کرونا

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح با اشعار اینکه ۳۱هزار ۸۵۰ نفر از کادر پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی در نیروهای مسلح برای مقابله با ویروس کرونا به کار گرفته شده است، تصریح کرد: با توجه به تخصص کادر پزشکی و درمانی نیروهای مسلح، میانگین تعداد گشایش یافتگان در درمانگاه های نیروی های مسلح بیشتر از سایر بیمارستان ها است.

وی گفت: همچنین حدود ۶ هزاره نفر سرباز پزشک، پیراپزشکی و پرستار بکار گرفته شدند که از این تعداد برخی زودتر از موعد فراخوانده شدند و بخشی دیگر نیز کاملا داوطلبانه با بود پایان پیرامون خدمتشان، داخل بیمارستان های نیروهای مسلح ماندند و به ارائه خدمات به بیماران کرونایی پرداختند.  شهادت ۴ کادر علاج نیروهای مسلح درون مقابله با کرونا

سخنگوی بزرگ نیروهای مسلح در خصوص تعداد مبتلایان بوسیله ویروس کرونا درون نیروهای مسلح، عنوان کرد: در نیروهای مسلح داخل حوزه نظامی تلفاتی نداشتیم و تنها ۵۴ نفر از نظامی مبتلا شدند که همگی گشایش یافتند. تعداد قدری از بازنشستگان که مجروحیت های شیمیایی و مشکلات ریوی داشتند فوت کردند و تعداد محدودی از کادر نیروهای مسلح دربند بیماری شدند. ۴ نفر از کادر درمان نیروهای مسلح نیز بدلیل ابتلا به کرونا متورم شدند. تولید ۱۰ هزار کیت تشخیص کرونا داخل هفته توسط وزارت دفاع

سپهبد صیاد اقدامات آزمایشگاهی را یکی دیگر از کارهای بنیانی نیروهای مسلح برشمرد و خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح در کنار خدمات درمانی، به متعاقب تولید تجهیزات، ایفا تحقیقات آزمایشگاهی و تامین نیازهای خود و کمک به رفع نیازهای سرزمین همچنین بودند؛ مثلا در وزارت دفاع قید کمینه از ۱۰ روز تحقیقات و تولید کیت آزمایشگاهی ادا شد و در حال حاضر هفته ای ۱۰ هزار کیت تولید می شود؛ این کیت ها در ابتدا در اختیار درمانگاه های نیروهای مسلح صبر گرفت و مازاد تولید همچنین در اختیار سایر بیمارستان ها قرار می گیرد. ۳۷ هزار کیلومتر مربع توسط نیروهای مسلح رفع آلودگی شد

دستیار فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اقدامات ارتکاب شده توسط نیروهای مسلح درون بن رفع آلودگی های محیطی، خاطرنشان کرد: در مجموع ۳۷ هزار کیلومتر مربع توسط نیروهای مسلح رفع آلودگی و ضدعفونی محیطی ادا شد که موثر بی نظیر است؛ در این زمینه از توانمندی ارتش، سپاه، نیروی انتظامی(ناجا) و بسیج نصیب گرفته شد.

وی درباره حجم تولید ماسک و مواد نقیض عفونی کننده درون نیروهای مسلح اعتراف کرد: ۴ هزار و ۷۲۰ کارگاه و واحد تولیدی محصولات بهداشتی در نیروهای مسلح کوشا شدند و یومیه ۵۰ هزار ماسک N95 توسط لشکر تولید میشود و ماسک یونی که برای اولین بار در کشور جستار و تولید شد همچنین روزانه ۲۰ هزار تولید داریم که توان تولید یومیه صد هزار قطعه از این ماسک در ناحیه وجود دارد.

سردار شکارچی ادامه داد: همچنین روزانه ۵۰ هزاره ماسک سه لایه تولید می شود. در مجموع  ظرف دو ماه گذشته قریب بوسیله ۴۴ میلیون ماسک و ۲۱ میلیون لیتر مواد ضد عفونی کننده و ۲۰۷ میلیون جفت دستکش، ۲۰۰ دستگاه تنفس مصنوعی و ۲۲ هزار لباس محافظ درون مجموعه نیروهای مسلح تولید شده است.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح درباره استاندارد کشفیات ارتکاب شده توسط نیروهای مسلح در موضوع کرونا، اقرار داشت: تا کنون ۱۸ میلیون و ۳۰۰ هزار قطعه ماسک، ۳۵۳میلیون جفت دستکش، ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار  لیتر مواد ضدعفونی کننده و ۸۲ هزاره قطعه ملزومات پزشکی اعم از لباس محافظ توسط سپاه، ناجا و بسیج در سطح کشور کشف و ضبط شده است.

وی با رمز بوسیله آمار تخلفات ثبت شده توسط پلیس فتا داخل موضوع کرونا در فضای مجازی، گفت: درون موضوع کرونا نماینده فتا صددرصد در فضای رمزی فعال است و در این اساس تاکنون ۳ هزاره ۶۰۰ نفر توسط ناجا و بسیج دستگیر شده آمد و ۱۱۳۶ پرونده قضایی نیز تشکیل شده است. آسیبی در بحث کرونا به نیروهای مسلح هوشیار نشد

دستیار فرهنگی و تبیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروهای مسلح ایران تمام قد و مجاهدانه وارد موضوع مقابله با کرونا شدند و می توان گفت که اصلا آسیب ندیدند، تاکید کرد: سرباز شبیه آمریکا که اصلا بوسیله موضوع کرونا ورود نکرده است، هم اینک با خانه دادن ها ضایعات در این ماخذ مواجه هستند  و با مشکلاتی مواجه شده اند و عملا فداکار از کادرهای تخصصی شان از رده بیرون شده اند، اما جمهوری اسلامی ایران بویژه نیروهای مسلح علاوه پیاده شدن مراقبت از خویشتن و حفظ آمادگی دفاعی و رزمی، طولانی پیکر در میدان مقابله با ویروس کرونا رفتند و کمترین آسیبی حزن نمی بینند. سوال ما این است؛ آمریکایی ها درون این منطقه چه حکم می کنند؟

سردار شکارچی در مدخل دیگری از مصاحبت های خود با رمز به آخرین مواجهه نیروهای مسلح با نیروهای آمریکایی داخل خلیج فارس، عنوان کرد: ما یک انتقاد دائمی به دشمنانمان و در راس آنها آمریکایی ها داریم و سوال ما این است که تو آبهای خلیج فارس از جان کشورهای منطقه چه میخواهند؟ همگی کشورهای منطقه سهمی از این منطقه خلیج فارس دارند و توانمندی مطمئن ۱۰۰ درصدی امنیت آن را همچنین دارند، ولی پرسیدن ما این است که آمریکایی ها داخل این منطقه بوسیله دنبال چه هستند و ناو و جت و یگان های بزمی آنها تو این منطقه چه کار می کنند؟

وی افزود: آمریکایی ها خیر تنها هیچگاه پاسخی به این سوال ما ندارند بلکه مزاحمت غم ایجاد میکنند و قوانین بین المللی را هم تحت پا میگذارند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه پیاده شدن اساس قواعد بین المللی عبور بی خسارت کشتی های مختلف از این منطقه آزاد است، گفت: اما آنها مزاحمت برای ماهی گیران ایجاد می کنند، به مسائل زیست محیطی توجه نمی کنند و حتی بوسیله مراکز نظامی کشورهای این منطقه نزدیک می شوند و از آن طرف نیز آقای ترامپ پیام می دهد که ارتششان با نیروهای مزاحم مقابله کند. آمریکایی ها کوچکترین تعرضی کنند سیلی معتمد مرطوب از قبل خواهند خورد

وی ادامه داد: آمریکایی ها حتما امتحان کرده اند که چنانچه کوچکترین اقدام و تعرضی علیه آبهای سرزمین جمهوری اسلامی و منافع انسان ما داشته باشند، سیلی ای معتمد تر از قبل خواهند خورد؛ چراکه ما در مذاکره دفاع از کشورمان با کسی طنز نداریم.

سردار صیاد در پاسخ به تهدید اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده مبنی بر اینکه در رخساره مباشرت جهاز های ایران بوسیله ناوهای آمریکا تو منطقه خلیج فارس، به ناوهای این ناحیه اذن شلیک داده است، مداومت کرد: آقای ترامپ تو چارچوب جنگ مسئله و هوشیار کردن ضغطه بر افکار اشتراکی و کسب امتیاز در انتخابات پیش روی خویشتن و همچنین برای فرار از مسائل داخلی، گاهی اوقات حرفهایی از این دست علیه ما میزنند، اما ما باید افکار اشتراکی خویشتن بگوییم که آمریکایی ها به هر حال درون حال پا گذاشتن روی قوانین بین المللی و خلق مشکل هستند و از آن طرف هم مسیل سازی می کنند که حق با ماست؛ درون این شرایط اگر احتمالا دست بوسیله خطایی زدند و سیلی ای خوردند، توجیه پذیر باشد که آن سیلی حقشان بوده است.