سبب جدایی و تپش ترامپ از دامادش نمودار شد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا،   تارنمای اینسایدر نوشت بارها شنیده شده که دونالد ترامپ  دامادش را در باخت در انتخابات بزرگواری جمهوری ثالث نوامبر (۱۳ ابان) مقصر شناساندن کرده است.

کوشنر که قبلا درون میان باشگاه افراد مورد اعتماد ترامپ قرار داشته، درون مجمع اخیر دستیاران و مشاوران نزدیک ترامپ بخاطر برنامه ریزی آینده سیاسی او آستان نداشته و کوشنر که قبلا از نزدیک ترین دستیاران پدر همسرش بوده، این روزها به ندرت به همراه او دیده می شود.

کوشنر به عنوان نایب ارشد قصر سفید در امور امنیت ملی ایالات متحده و نیرومندترین دستیار ترامپ، تقریبا درون همگی مقدر شدن های اقبال او مداخله داشته است. پیشینه فراخ کارگر او برنامه ریزی راهبرد خاورمیانه، ازسرگیری پیدایش دیوار مرزی جنوب آمریکا با مکزیک، ریاست کارگروه کووید – ۱۹ و کمک بوسیله ستیزه گزینش مجدد ترامپ را دربردارد.

احضار نشدن کوشنر به میزگردی داخل باره آینده سیاسی ترامپ با حضور بیل استپین، دان اسکاوینو، دونالد ترامپ جونیور پسر ترامپ و براد پارسکیل، غیرمعمول تقویم می شود. دو حقیقت آگاه که می خواستند ناشناس بمانند، روابط ترامپ با کوشنر را دستخوش شکاف وصف کردند، هر چند یک منبع دیگر که معمولا با کوشنر تماس دارد، هرگونه شکاف میان این ۲ را تکذیب کرد و گفت که روز چهارشنبه گذشته با حزن ناهار خورده اند.

کوشنر و ایوانکا پس از پایان دوره اربابی جمهوری ترامپ در ۲۰ ژانویه (مطلع بهمن) برای دنباله زندگی از اقامتگاهشان در قصر سفید به جزیره ای در میامی نقل مکان کردند.

تاکنون نه دایره ترامپ و نه کوشنر، به درخواست های اینسایدر بخاطر اظهارنظر در این باره پاسخی نداده اند.