توجه ویژه بسیج و سپاه بوسیله بینوایی زدایی در سال ۱۴۰۰

سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی در آیین دیدار از روستای هزاوه و منزل امیرکبیر پیش روی کرد: استان مرکزی داخل درس علمای ارشد طلایه بوده و معصوم  عظیم الشان بوسیله عنوان پیشقدم کبیر قیام اسلامی از این استان برخاسته اند. این استان، استان علما و بزرگان است و در طول تاریخ تشیع، مردان اهمیت از این استان برخاسته اند و خدمات بیش گشاد ای بوسیله ایران و جهان بشریت ارائه داده اند.

وی با بیان اینکه امروز بایستی با وارسی گذشته خودمان و تاریخ بزرگ مردان ایران، از کارهای بزرگ آنها و اندیشه های والای آنها بوسیله احسان بهره ببریم. افزود: امیرکبیر به فرموده مقام معظم رهبری یک شخصیت دینی بود و اگرچه تو لباس روحانیت نبود اما یک شخصیتی حیات که در پیاده شدن علما پرورش یافته بود و درون طول مدت ۳ سال توانست اقدامات اثرگذاری ایفا دهد.

سلیمانی گفت: آغازگر طولانی کارها و اقدامات تازه و جدیدی که در ایران در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تداوم نمایان کرده بود امیرکبیر بوده نه قاجاریان و خیر رژیم پهلوی. همه موضوعاتی که در دوران تاریخ معاصر ایران به عنوان نوگرایی و استفاده از روش های جدید برای پیشرفت در ایران مورد توجه واقع شد آغازگر آنها امیرکبیر بوده است و درون نهایت امیرکبیر پس از ارتکاب اقدامات و خدمات اثرگذاری که انجام داده وجود توسط بیگانگان بوسیله شهادت رسید.

وی اعتراف کرد: امیدواریم جوانان افضل ایران اسلامی امروز برای پیمودن با غلبه قدم دوم، گذشته ایران را به دهش مطالعه کنند و لز عارضه مردان بزرگ و افتخاراتی که این قلمرو داشته به خوبی آگاه باشند و جوانان نسبت به دوست مفاخر و شخصیت های بزرگ استان اهتمام داشته باشند چراکه برکات و خیریه همین مردان بزرگ که از این استان مراقب خاستند هنوز تداوم دارد.

سلیمانی گفت: روستای هزاوه با وجود اینکه یک منطقه کوچک است بسیار از ۶۰ شهید در راه نهضت تقدیم کرده و این بیان کننده وجود یک اتیکت اصیل و عمیق شیعی بوده و تصادفی نیست و نباید ساده از بر آنها عبور کنیم.

وی اقرار کرد: امروز برای انتقال داشته هایی که داریم به دوده کبیر باید همت بیشتری داشته باشیم و برنامه ریزی دقیقی کنیم که بسیج غم در این اساس با موضوع گردشگری تعالی بخش برنامه های خوبی در دستور کار دارد که امیدواریم با فرجام یافتن مصیبت کرونا بتوانیم توسعه ای درون زمینه آشنا کردن نسل بالغ با این مفاخر و سرمایه های ارزشمند و بزرگان و علما اجرا دهیم تا دستاوردی اثربخش برای دودمان کبیر تولید شود.

سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی همچنین در آیین نصیب برداری از ۴۰ واحد مسکونی محرومان تقریر کرد: خوشبختانه بوسیله برکت مجاهدت های دسته های جهادی بسیج سازندگی در سطح استان مرکزی شاهد نصیب برداری از ۶۴۰ پروژه محرومیت زدایی بودیم که این پروژه ها عمدتا ساخت منزل برای محرومین بود و امروز شاهد هستیم خانه های بسیار جماز و لطیف بخاطر این عزیزان ساخته شده است.

وی افزود: درون استان مرکزی قسمت قسمت کردن های جهادی تنها به پیدایش ساختمان اکتفا نکرده اند بلکه به فکر کردن تجهیزات لازم برای زندگی نیز بوده اند و خوشبختانه امکانات لازم برای گذراندن یک عمر معمولی به همت بسیجیان جهادگر فراهم شده که شایان تقدیر است.

سلیمانی گفت: استان مرکزی در خصوص توزیع جهیزیه گام پشته برداشته و متجاوز از هزار و ۲۰۰ جهیزیه توزیع کرده که یک رفتار اثربخش و امیدوار کننده است. خوشبختانه استان مرکزی داخل بین استان های دیگر پروژه های زیبنده توجهی ارتکاب داده و زیاد برجسته است و موجب گیری ارتش روح استان مرکزی و خدماتی که بسیج سازندگی استان عرضه داده تو بین لشکر های استانی برجسته و شایان ستایش است.

وی افزود: این روند با برنامه ریزی های عمل شده تو سال ۱۴۰۰ با خواربار دنبال می شود و ترقی برملا می کند.

انتهای پیام