سردار سلامی در دیدار قوم شهید فخری زاده : رژیم صهیونیستی تاوان خواهد داد

بوسیله گزارش ایسنا بوسیله نقل از ارتش نیوز؛ سردار خان پاسدارحسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضرت در منزل مثال دکتر فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی ایران اسلامی با قوم شهید دیدار و مصاحبت کرد.

 بنابراین گزارش  ،سرلشکر سلامی درون این ملاقات ،گفت: جنایت تروریست های ددمنش، افتخار اهمیت را برای مثال طبیب فخری زاده ایجاد کرد و این دانشمند را همچون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که لمحه حیات ،بارها انتقام خود را از آمریکایی ها خمود بود  مطرح کرد به گونه ای که دشمنان کینه شهید را از سالها قبل در قلب داشتند.

وی افزود:فرزندان بزرگ این پیرو که توسط ناقلا بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی به عارض مظلومانه ترور می شوند ،افتخار بزرگی را بخاطر ایران اسلامی به ارمغان می آورند. حاکم کل گند فکر کردن علامت کرد:شهید دکتر فخری زاده دانشمند متخصص و کفالت دار ای بود که سالها درون گمنامی و مظلومیت بوسیله میهن اسلامی و مردم خویشتن نوکری کرد ، ولی خداوند متعال این چهره افتابی و سرفراز را همچون خورشیدی درخشان به عالمیان معرفی کردن کرد و نامش برای همیشه کتاب داخل آسمان اقتدار و قدر ایران اسلامی صلاحیت دار شد.

حاکم کل لشکر تصریح کرد :مثال دکتر فخری زاده به آرزوی دیرینه خویشتن که همانا شهادت فی سبیل الله بود رسید و این در واقع بالاترین فوز عظیم است.

خان سلامی گفت: ساخت شخصیت مصمم ، با وقار، با اراده و با صلابت مثال طبیب فخری زاده نمونه بارزی از فرزندان ایران اسلامی است که دشمنان ایران اسلامی هیچ گاه تاب بردباری این چنین مردان مومن و ضامن و دانشمندی را ندارند،هرچند از دست دادن این شخصیت های مبصر  برای ناحیه دردناک است، اما  سند مظلومیت این کشور و پیرو عظیم الشان ایران هستند. 

فرمانده کل خیل بابیان اینکه چراغ راهی که شهیدان برافروخته اند هرگز فراموش نخواهد شد،تاکید کرد: بی تردید، سطر لبالب نور شهیدان بویژه شهید فخری زاده پر شعاع تر از گذشته امتداد خواهد یافت.

ژنرال سلامی داخل سرانجام با بیان اینکه رژیم اشغالگر صهیونیستی با این اقدامات ناجوانمردانه، خویشتن را به جانب نزول و سرنگونی نزدیکتر کرد و این خون های به بی معنی ریخته شده هیمنه زیبایی برتری را فرو خواهد ریخت، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و اذنابش قطعا تاوان این ترور های ددمنشانه را می پردازند و ملت ارشد ایران داخل موعد کم ارزش انتقام سخت خود را از آنان خواهد گرفت.

انتهای پیام