حاکم بلندپایه ارتش: نیروهای لازم داخل مرزهای مذاکره برقرار شدند | بوسیله کوچکترین سربزرگی واکنش نشان خواهیم داد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، امیر سرتیپ دوم ستاد عباس عظیمی در مجمع خبری سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش را ارتش مردمی، ارزشی، مخرب و حزب الهی دانست و اشعار داشت: بخشی از این رویکرد، حاصل مجاهدت کارکنان غیور عقیدتی سیاسی ارتش است.

وی با رمز بوسیله اینکه در کشش دفاع مقدس، پیروزی ها و توان ما به میزان امکانات ما نبود بلکه پیروزی های ما بر پایه ایمان رزمندگان و سرباز ها بود، گفت: هرجا ارتباط زورمند با خداوند داشتیم، پیروزی جبهه های حق علیه نقض را شاهد بودیم که در این راستا ۴۸ هزاره مثال گلگون کفن خیل تقدیم انقلاب و اسلام شده است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی منطقه شمالغرب ملک با تاکید بر اینکه دشمنان بعد از دفاع مقدس می خواستند با مجادله نرم بر باورهای دینی جوانان و نیروهای مسلح پی بگذارند، خاطرنشان کرد: عقیدتی دیپلماتیک درون مقابله با جنگ بطی ء و تحکیم باورهای دینی تو ارتش، اثرگذاری خوبی داشته است.

وی، دفاع از خلاصی و تمامیت ارضی ناحیه را تصدی ارتشیان برنده بازی عنوان کرد و افزود: خیل در ماموریت ذاتی خود، “اشداء علی الکفار” بوده و تو مملکت معاون های مومنانه و امدادرسانی به انسان درون سیل و زلزله، “رحماء بینهم” عمل کرده که در فداکار از وقایع و حوادث غیرمترقبه تا اینکه جلوتر از مدیریت نزاع وارد راسته شده است.

امیر عظیمی در تک درگیری بین آذربایجان و ارمنستان درون منطقه مورد مناقشه قره باغ، گفت: علی رغم اعلام آتش بس، درگیری ها در این منطقه همچنان ادامه دارد.

وی با اقرار اینکه مجموعه نیروهای مسلح ایران تو آمادگی طولانی هستند و درگیری های زمینی و آسمانی داخل رصد و پایش نیروهای مسلح قرار دارد، تصریح کرد: کنف طولانی تو مرزهای شمالغرب برقرار است.

فرمانده پدافند هوایی منطقه شمالغرب کشور با اشاره به اینکه نیروهای لازم در مرزها جماز شده و زنهار طولانی داخل محل مرزهای مناظره قائم است، تاکید کرد: کوچکترین خطری درون مورد مرزهای کشور احساس شود، ارتش، لشکر و مرزبانی پاسخ لازم را به عارض قاطع خواهند انصاف.