رزمندگان ایران تو هشت سال دفاع مقدس آمریکایی ها را به فرومانده درآوردند

سپهبد رمضان زیرراهی صبح روز دوشنبه ۱۴ مهرماه در نشست با خبرنگاران عنوان کرد: از سال ۶۲ تا سال ۶۴ همگی جهان فکر می کردند دعوا ایران و عراق شکست خورده نخواهد داشت تا اینکه عملیات والفجر ۸ موافقت افتاد و همه دانستند که ایران قهرمان این جنگ خواهد بود. 

وی افزود: بوسیله همین علت امام فرمان داد که این عملیات ها را دنباله دهید و همواره نیروهای بعثی را تو اضطراب نگه دارید و آرامش را از عراقی ها بگیرید و این مقدماتی باری بود که محضر امام تو جزئیات ادخال میکرد. 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: امام بارها فرموده بود که اگر تا اینکه یک خانه سالم باشد و یک نفر زنده باشد ما بحران را ادامه خواهیم داد. وقتی عراق باخبر جنگ گسترده خلیج فارس شد ایران به مجامع جهانی شکایت کرد و اعلام کرد چنانچه خلیج فارس برای ما امن نباشد برای دیگر کشورها نیز امن نخواهد حیات. 

سپهبد زیرراهی تصریح کرد: پس از اینکه ایران مقابله کرد و دو شناکننده نفتکش را زد صدای گیتی اهتزاز شد و بیمه نفتکش ها ۵۰ درصد افزایش یافت. پس از آن کشورهای دیگر به تحرک درآمدند و پس از هدف صبر گرفتن یک سفینه شوروی، اقدامات دیپلماتیکی آغاز شد. سپس شناورهای خود را بوسیله کویت دربست داده و خود کار اسکورت را ارتکاب میداد. وقتی همه واقف ترانه و مشیت جمهوری اسلامی ایران شدند، شوروی کنار کشید. آمریکا همچنین فرع ای به ادامه نداشت اما بوسیله دلیل غرورش این موضوع را ادامه داد.  

وی اظهار کرد: اولین اسکورت آمریکا، شناور بریجتون وجود که با استقرار صد خبرنگار و اخبار عمومی و همچنین پخش زنده و مخابره گزارش لحظه ای حرکت این شناور به طولانی دنیا همراه بود. آمریکایی ها سه منطقه را بوسیله نشانی مناطق خطرآفرین برای خود مشخص کرده بود، تنگه هرمز، جزایر و پایه شمالی خلیج فارس که با رد شدن از هر کود شور و شعفی داخل آمریکایی ها خلق میشد تا اینکه با چسبیدگی به منطقه گند بوسیله مین تلاقی کرد.

به گزارش ایسنا، حاکم منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: رزمندگان ما تو عهد هشت سال دفاع مهذب حقیقتا آمریکایی ها را بوسیله ستوه درآوردند. آنها منافی رزمندگان ما نمی شدند و به همین برهان دست بوسیله اقدامات بزدلانه ای چون مورد مرام قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران می زدند که موجب ضعف و آبروریزی برای آنان در مجامع جهانی گردید. 

این مسئول توضیح داد: همگی این اقدامات و توفیق ها و پیروزی ها نشان داد که اگر ما بوسیله خودمان و نیروهای انقلابی خود تکیه کنیم می توانیم یک سازمان رزم برازنده با نیاز خود ایجاد کنیم همان طور که نیروی دریایی سپاه با جهاز های کوچک خود و جیره و انضباط خود همه ی آن عملیات های غرورآفرین را رقم زد. 

فرمانده منطقه دوم نیروی بحری سپاه عنوان کرد: یکی از اقدامات نیروی دریایی لشکر مقابله با صید ترال و قاچاق سوخت بوده است تا جایی که قاچاق بنزین درون استان ما به یک درصد رسیده و بوسیله نحوی ریشه کن شده است.

سپهبد رمضان زیرراهی افزود: به همین طریق در مقابله با صید ترال اقدامات و برخوردهای احسان صورت گرفته است و تعداد زیادی شناور توقیفی داشته ایم که بیشترین آنها در مملکت خورخان و بردستان بوده و این کار همچنان ادامه دارد چرا که متصل متخلفانی بود دارد که منظور دارند زیستگاه های صیادی را برای منافع زودگذر خود از بین ببرند.

وی یادآور شد: الحمدلله توان رزمی ما چه تو بعد نیروی انسانی و چه پس ازآن تجهیزاتی، زیبنده مقایسه با زمان جنگ نیست و متصل با تجهیزات به روز خود دشمن را رصد می کنیم و اشراف قابل قبولی بر منطقه و شناورهای منطقه ای و فرامنطقه ای داریم.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه دنباله داد: از نظر نیروی انسانی نیز با همان معنویت و آموزش های ویژه و سلاح های پیشرفته این آمادگی برای مقابله وجود دارد و قطعا آمریکا دستخوش محاسبات غلط نخواهد شد. چنانچه امروز دشمن ما بخواهد دستخوش خطای محاسباتی شود قطعا با پاسخ محکم نیروهای سپاه پاسداران نهضت اسلامی اعم از یگان های دریایی، ارضی و هوایی روبرو خواهد شد. 

انتهای پیام