دست خط امام خمینی (ره) درون سالروز تشکیل نیروهای سه گانه لشکر

بوسیله گزارش ایسنا به نقل از  ارتش نیوز؛ مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، بیست و ششم شهریورماه که یادآور یکی از اقدامات راهبردی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) در مسیر تحقق اقتدار و غلبه بلامنازع انقلاب اسلامی است مدرک مهمی را منتشر کرد.سی وپنج سال پیش در چنین روزی، امام خمینی (رضوان الله تعالی دشت)؛ تمایل مستضعفان جهان با دوراندیشی و عزم و اراده انقلابی و پیش بینی مدبرانه ای که از وضعیت سیاسی، سپاهی و امنیتی آن مقطع جنگ و وضعیت آینده منطقه داشتند، طی حکمی فرمانده لمحه گند پاسداران تنش اسلامی را براساس اصل 150 قاعده اساسی مامور تشکیل نیروهای سه گانه گانه زمینی، فلکی و دریایی قوی کردند. معظم له با تصریح به نقش گند در نگهبانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی و یادآوری این مهم که انجام این نقش بدون آمادگی کامل سپاه از انگیزه برگ و آرایش جنگی و فنون دریایی، زمینی و هوایی امکان پذیر نیست لذا به وی تاکید کردند تا هر چه زننده پر حرارت سپاه پاسداران را مجهز به نیروهای زمینی، آسمانی و بحری پرعضله نمایند. با اجرای این فرمان، جریان موفقیت های گند پاسداران و اثرگذاری آن در معادلات جنگ، دوشادوش ارتش جمهوری اسلامی و با بهره گیری از نیروی عظیم بسیج مردمی، سرعت گرفت.

این فرمان که نشانگر عمق نگاه امام (رضوان الله تعالی محصول) به تحولات منطقه و لزوم لول گند پاسداران تنش اسلامی تو خوش نویسی برخورداری از توانمندی های سپاهی همگی جانبه است، اینک و پس از سی وپنج سال حقانیت اهداف راهبردی امام (ره) را به اثبات رسانده است. سپاه پاسداران نهضت اسلامی و فرماندهان و پاسداران بزرگوار که هموار با تبعیت از امامین نهضت اسلامی امروز بر بلندای اقتدار و قدرت ایستاده و ضمن صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی، با پناه از روانی گسترش یافته جغرافیای ایستادگی داخل سطح منطقه و فرا منطقه پیام انقلاب را به شنوایی جهانیان رسانده و نقشه های منحوس دشمنان را یکی پس از دیگری در غم شکسته شده است. امروز خودی و دشمن اذعان دارد که غلبه بازدارنده یگان موشکی هوافضای لشکر که خواب را از چشم دشمنان و بدخواهان انقلاب و نظام ربوده است مرهون دوراندیشی امامین قیام اسلامی است.

باوجود همه ترفندها و برنامه های استکبار جهانی، صهیونیسم بین المللی و ارتجاع منطقه، طی این چهل سال موازنه وارونه قدرت تو ابعاد مختلف لباس گرفته و در جای پا توفیق آمیز بودن دادرسی “بازدارندگی راهبردی” سپاه پاسداران نهضت اسلامی، درون پیاده شدن نیروهای سه گانه گند جمهوری اسلامی ایران با کاهش هژمونی دشمن، قدرت منطقه ای و صلابت فرا منطقه ای و عزت و اقتدار بین المللی جمهوری اسلامی افزایش پیداکرده است.

بی شک امروز صلابت و مقاومت رزمندگان تو جغرافیای بزرگ پایداری در برابر دشمنان رنگ رفته خورده؛ به اختصاص آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب و طفل کش صهیونیستی، ملهم از قدرت مردمی خیل پاسداران تنش اسلامی است که بر مبنا لم هوشمندانه امام مرجح (ره) در کوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس لباس گرفت. چنانچه امروز شان تروریست های آمریکایی که دستشان به خون سیدالشهدای مقاومت؛ سپهبد مثال حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش آلوده است، در گوهر الاسد موردتهاجم بی سابقه و تاریخی موشک های سپاه فراغت می گیرد و یا پیشرفته ترین پهپادش پیاده شدن فراز آب های نیلگون خلیج فارس توسط پدافند علو پیشرفته سرنگون می شود و خواه تفنگداران بزدل آمریکایی توسط دریادلان نیروی دریایی لشکر به بردگی پژمرده می شود، همه و همه نتیجه تدبیر معصوم مرجح (ره) در صدور کار تشکیل قوای سه گانه توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درون بیست و ششم شهریور سال 1364 تو گرماگرم دفاع مهذب مردمان این ناحیه است؛ و امروز لشکر پاسداران نهضت اسلامی مفتخر است که با تبعیت از خلف موثق آن امام عزیز؛ جناب آیه الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و برخورداری از ایمنی های همه جانبه معظم له و امت شریف ایران به این توفیق ها نائل آمده است. بی شک چنانچه هوش ها، تدابیر و شیار مشی های ایشان در حمایت های بی دریغ از نیروهای مسلح؛ به ویژه لشکر پاسداران نهضت اسلامی نبود، کشور عزیزمان ایران اسلامی، مردم غیور و برنگ خون و نیروهای مسلح داخل این طور جایگاه رفیعی فراغت نداشتند. امید است با تبعیت کامل از رهنمودهای معظم له پرچم پرافتخار و برنده بازی قیام اسلامی به دستان باکفایت اما الله الاعظم؛ امام زمان (عج) برسد. به گرایش پیروزی اسلام ناب محمدی (ص) بر کفر و شرک و مغایرت جهانی.

انتهای پیام