تصاویر عملیات مهم موشکی خیل ثمر تروریست های داعش | مقر داعش چگونه نابود شد؟

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از باشگاه خبرنگاران،  ۲۸ خردادماه ۹۶، دقیقا ۱۱ روز پس از اقدام تروریستی اعضای وابسته به داعش در تهران که منجر به شهادت ۱۸ نفر از هموطنان در مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره)، شد، یکان موشکی نیروی هوافضای سپاه پاسداران دست بوسیله یک عملیات مهم موشکی محصول تروریست های داعش درون گور سوریه زد.

داخل این عملیات، ۶ فروند موشک به جانب مقرهای نظامی داعش شلیک شد که این موشک ها از دو نوع میان سرما «قیام» و «ذوالفقار» بودند که با عبور از سپهر عراق، اهداف مورد نظر را در فاصله حدودا ۶۵۰ کیلومتری در شرق سوریه (دیرالزور) مورد اصابت استراحت دادند.

اهداف مورد نظر در این عملیات، شامل مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری داخل منطقه دیرالزور حیات که به هلاکت تعداد یدکی از تروریست ها و خرابی تجهیزات، سامانه ها و سلاح های آنان منجر شد.

برابر اعلام رسمی سپاه پاسداران، در این عملیات بیش از ۱۷۰ تروریست تکفیری از یکسره چند تن از فرماندهان و عناصر مؤثر داعش به هلاکت رسیدند. 

به مناسبت سومین سالگرد این حمله تصاویر جدیدی از آن منتشر شده است که در فیلم مادون مشاهده می کنید. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی بطی ء.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4