راهی جز قوی شدن نداریم

به گزارش ایسنا بوسیله نقل از گند نیوز ؛ سردار خان پاسدار حسین سلامی فرمانده کل خیل پاسداران انقلاب اسلامی در آیین تکریم و معارفه حاکم دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله ( عجل الله ) با تقدیر از تلاشهای مجاهدانه جامعه پزشکی کشور تو درون عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا گفت: این اقدامات ایثارگرانه تراز جدیدی برای مجاهدان عرصه سلامت ایجاد کرد که انگیزه سرافرازی بی سابقه برای کشور و نظام اسلامی ما درون عرصه تلاشی جهانی گردید.

وی افزود: در شرایطی که دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران تصور می کردند که ما در برابر این بیماری و ویروس شوم کرونا زانو خواهیم زد، مجاهدت و تکاپو های پزشکان ،پرستاران و کارکنان جامعه سلامت در اوج ایثار و از جان گذشتگی، سیمایی درخشان و کارنامه ای زرین برای ایران اسلامی رقم زد.

فرمانده کل لشکر با اشاره بوسیله ناکارآمدی نظام سلامت بسیاری از کشورهای اروپایی و به هویدا پیشرفته در عرصه مقابله با کرونا، یادآور شد :کشورهایی که مدعی پیشرفت و پیشگامی در عرصه های علم و فناوری و پزشکی بودند در وضعیت کرونا با فروپاشی زیبایی سلامت و ناکارآمدی درون عرصه های پزشکی مواجه شدند؛ در حالی که مجاهدان مصونیت در کشور ما فراتر از تعهد پزشکی خود ارتکاب کردند و توفیقات ارزشمندی از این طریق برای ما حاصل شد.

سرلشکر سلامی تو امتداد با پافشاری پهلو اینکه دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)  در عرصه مقابله با ویروس کرونا همه استعدادهای مادی و معنوی خود را پای کار آورد اظهار کرد: این دانشگاه طی ماههای اخیر تو جهادی مقدس نمرات متجاوز مطلوب و بالایی را در عرصه نوکری رسانی توام با عزت و کرامت به ثبت رساند.

وی با بیان این که تحول از ذهن ها و  باورها آغاز می شود گفت: تو کشش تاریخ هرگز فاتحان قله های کوچک ستایش نشده اند، بلکه همواره فاتحان قلل مرتفع شایسته ستایش و تکریم بوده و هستند ؛ ما درون حال ساخت بنای معظم تمدن نوین اسلامی هستیم .

حاکم کچل گند با تاکید کنار اینکه ما جامعه آرزوهای کوچک نیستیم اظهار کرد: ما میخواهیم دست افزار ها ، سرمشق های جدید را داخل زمانی که تمدنهای برگرفته از مکاتب لیبرالی نتوانستند استاندارد های موفقی  برای سعادت بشر بیافرینند؛ نمایش کنیم.

وی با بیان اینکه ماجرای کرونا تایید کرد که ترکیب علم و خاطرجمعی سعادت را رقم میزند،تصریح کرد: خاطرجمعی اگر به ظلم آغشته نشود پناه آفرین و سعادت پاره است و از دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله به عنوان مجلس ترکیب علم، ایمان، گذشت ،فداکاری و احساس انتظار داریم تربیت کننده ذهن های خلاق و تعقیب کننده آرمان های بلند بخاطر اماله روح حیات تو اجتماع باشد.

حاکم کل خیل افزود : ما می خواهیم دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله دانشگاهی پیشرو با تفکرات و اندیشه های نوین، با اعضای هیئت علمی اندیشمند، زیرساخت پیشرفته و دانشجویانی درون تراز انقلاب و جایگاهی بخاطر تولد و نه تولید بصیرت باشد و به حمدالله تاکنون با مدیریت دکتر جلالی داخل این مسیر شلنگ برداشته و بوسیله یاری خداوند متعال این سطر تداوم خواهد یافت.

وی با اصرار بر اینکه راهی سوا پرعضله شدن نداریم، اعتراف کرد :ما باید گواه مثالی واضح برای جهان و میزان و الگوی مجسم برای آنان باشیم و این مهم شکل پذیری یافتنی است.

فرمانده کل سپاه با تاکید پیاده شدن اینکه امروز به بصیرت های نوین و بسیاری از فناوری های روز دنیا رسیده ایم گفت: ما می خواهیم دانشگاهی غصه تراز و هم شأن با انقلاب اسلامی بسازیم و این مسیری توقف ناپذیر بخاطر ساخت جامعه ای قدرتمند است.

وی با بیان اینکه فضای جهانی امروز فضای عملیات مسئله علیه ما است ،به توفیقات ارزنده تزیین اسلامی ایران برابر حجم عظیم عملیات مسئله دشمن اشاره و تصریح کرد: ما تو شرایط بایکوت و مشکلاتی که دشمنان برای ما خلق کردند ،استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را شکست دادیم ؛ امروز که آنان دچار مشکلات اساسی هستند نیز می توانیم آنها را با شکست های سریالی بیشتری مواجه کنیم.

سرلشکر سلامی داخل مقدر شدن دیگری از سخنانش از دکتر جلالی به عنوان مجاهدی فرهیخته و دانشمندی خاشع اشتهار برد و اظهار کرد: این برادر متعهد تمام همت و تلاش خود را در تعالی و ارتقای جایگاه دانشگاه گذاشت و دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله به دستاوردهای ارزشمندی دست یافت.

حاکم کل سپاه تو پایان در توصیف ویژگیهای فرمانده متاخر دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله نیز گفت : طبیب ابوالقاسمی از یادگاران دوران دفاع مهذب و اساتید خلاق و کفالت دار است که در دوران کرونا نیز مبدع روش جدید پلاسما درمانی در دنیا شد.

انتهای پیام