سرلشگر سلامی: لشکر برای مقابله با کرونا زیور جنگی گرفت

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، خان حسین سلامی فرمانده کل خیل پاسداران تنش اسلامی هنگام سخنانی تو قرارگاه زیستی سپاه که به رخساره ویدئوکنفرانس با فرماندهان خیل در شهرهای مختلف موضوع کرونا تک وارسی و ارزیابی راحتی گرفت، پیش روی داشت: همه لشکر های استانی در کنار دانشگاه علوم پزشکی زینت واقعا دعوایی خمود اند.

وی افزود: محضر رهبری و کلام شان و توصیه هایشان داخل این شرایط برای ما بسیار آرامش حصه و استخلاص حصه و کرم شکوه است و رهبر معظم نهضت با تاکید بر امداد و کمک به مردم در شرایط سخت، شرایط اضطرار و شرایط بحرانی؛ برای ما فقره می دهند و ما تو همان ابتدای حادثه بوسیله فضل الهی حضور بی پرده کردیم و در همان موج اولیه سپاه پاسداران در لبه جلوی پیکان و در پیاده شدن جامعه پزشکی فداکار و مومن به مستهلک کردن موج اولیه این ویروس پرداخت.

سرلشکر سلامی ادامه انصاف: از همان ابتدا که این موضوع مقدمه شد با لشکر استانی قم و با پشتیبانی های لازم بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب در قم را مهیا کردیم و باخبر این قضیه شدیم. فیلم | خیل آرایش دعوایی گرفت

فرمانده کل ارتش گفت: سپاه پاسداران کارها را بر ماخذ بسط جغرافیایی تطبیق داد و به شرایطی رسیدیم که امروز کشور بخاطر مهار این پدیده خود را بازیابی کرده است و پروتکل ها را برای مواجهه با این موضوع به مشت آورده ایم.

وی افزود: بیمارستان بقیه الله با بیشترین تخت کرونایی بوسیله بستری کردن و مداوای بیماران پرداخته است و یکی از بزرگترین آزمایشگاه تشخیصی ویروسی را دارد و به طوری که تخت های آی سی یو این بیمارستان از ۳۰ سریر به ۷۰ اورنگ افزودن یافت و تو آینده ای نزدیک به ۱۰۰ تخت رسانده می شود و حدود هزار تخت استراحتگاهی بخاطر بیماران کرونایی که مرخص کردن شده اند داخل نظر گرفته شده است.

سرلشکر سلامی با اشاره بوسیله اینکه درون بیمارستان بقیه الله تاکنون ۶ هزاره ناخوش پذیرفته شده است، افزود: روزانه نزدیک به ۵۰۰ بیمار درون این بیمارستان بستری می شوند که چرخه عظیمی است بوسیله طوری که این دوچرخه در درمانگاه دیگر ناحیه مشابه درمانگاه های ولایت ساری، بیمارستان امام حسین (ع) مشهد هم فراخ شده است.

فرمانده بی مو سپاه گفت: ۲۰ درمانگاه ثابت نیروی ارضی سپاه و ۹ بیمارستان سیار تو سراسر کشور بسط یافته و آماده نوکری هستند و نیروی دریایی خیل ۴ بیمارستان ثابت و ۴ بیمارستان سیار را بسط داده و علاوه بر آن ها همگی گند های استانی تو پیاده شدن دانشگاه علوم پزشکی بکلی کشور آرایش واقعا دعوایی به خود گرفته اند.

وی گفت: حدود ۶۵۰ هزار بسیجی برای توزیع اقلام بهداشتی و ضد عفونی کردن معابر و سطح ایالت بسیج شده اند و حدود ۱۰۰ هزار ودیعه معیشتی بوسیله عنوان هدیه رهبری برای آسیب دیدگان معیشتی کرونایی درنظر گرفته شده است و نیز هزاران آویشن بسیجی بخاطر طرح غربالگری در پهلو نیروهای علوم پزشکی به معارفه و هدایت بیماران می پردازند.

سرلشکر سلامی گفت: بعد از کار رهبر انقلاب یک انگیزه بیش قوی و بیشتری جلوه گر کردیم و به همه دوستان تو قرارگاه های امام رضا (ع) که قرارگاه بهداشتی و درمانی گند است، ابلاغ کردیم که فعالیت ها در ایام تعطیل به صورت شبانه نصیب باشد.

وی گفت: ۳۸۰ درمانگاه لشکر پاسداران در شهرهای مختلف برای خدمت رسانی مهیاست و مبادی ورودی و خروجی شهرها توسط آویشن های بسیج جامعه پزشکی قلمرو درون کنار نیروهای علوم پزشکی در حال تب سنجی هستند تا بتوانند بیمار را از غیر بیمار نمره دهند.

فرمانده بی مو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تشکر ویژه از جامعه پزشکان و کادرهای درمانی؛ پهلو ضرورت وحدت مردم در حروف مبارزه با ویروس کرونا پافشاری کرد.

سرلشکر سلامی گفت: به مردم اطمینان می دهم که با ایستادگی و همدلی تو سطح کشور می توانیم این ویروس را شکست دهیم اگر اکثر آدم شریک کنند و به امید خدا در خانه بمانند و مسایل بهداشتی را تجلیل کنند.

وی اظهار داشت: ما امروز بوسیله بسیجیان خودمان بی قراری نصیحت می کنیم که به قوم هایی که مسن هستند، در ابتیاع بوسیله آن ها دستیار کنند تا آن جایی که مقدور است این افراد از منازل خارج نشوند چرا که جان مردم، جان ماست و ما تا انتها در پهلو مردم ایستاده ایم.

حاکم کل لشکر پاسداران نهضت اسلامی گفت: ما به مردم می گوییم بوسیله رخصت خدا و پایین تر راهنمایی و کار رهبری و با توسل به دعا و در نهایت با رعایت نکات بهداشتی کرونا را شکست می دهیم.

وی افزود: از آدم عاجزانه استدعا می کنیم، التماس می کنم، خواهش می کنم اصلا سفر نروند، خارج از خانه هایتان نروید چرا که ویروس کرونا در اتصال آدم خودش را مدال می دهد و امیدواریم با جهاد ملی مبارزه با کرونا و سعی جامعه پزشکی و استراحت و نجابت قوم ها این ویروس را گوهر کن کنیم.