مباشر فرمانده کل ارتش: رخصت نمی دهیم نیم چکمه نجسی وارد قلمرو شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی عصر امروز تو نشست بصیرت از 9 دی تا گام دوم انقلاب اسلامی با جوان مؤمن انقلابی اظهار داشت: 9 دی به عنوان یک روز باشکوه در تاریخ انقلاب اسلامی بوده و این روز نظیر روز قدس و 22 بهمن ماه یکی از یوم الله های تنش اسلامی است که برای ما بیش ارزشمند است.

وی در دنباله به غلبه ملی و مؤلفه های آن پرداخت و افزود: غلبه های نظامی، امنیتی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی از جمله مؤلفه های غلبه ملی است که در سه مؤلفه اول قدرتمند هستیم و حرف های یدکی برای تفسیر کردن داریم، ولی درون سه تای دیگر باید به قدرت بیشتر برسیم.

اسماعیلی با پیش روی اینکه قدرت نظامی از زمان پیروزی نهضت اسلامی اول شد، اظهار کرد: با حیات اینکه تو اوایل انقلاب هیچ گونه امکانات در افزار تماس جمعی نداشتیم اما رابطه قلبی انسان و رهبری امام باعث پیروزی شد.

کمک و نایب فرمانده بی مو ارتش با اشاره به ترورهای ناجوانمردانه ای که در اوایل تنش اسلامی و ائتلاف 40 سرزمین تو طول دعوا پیوستگی افتاد، بیان کرد: با وجود همه اینها نیروهای زمینی سپاه و سپاه ما اذن نمی دهند که پوتین نجسی مسبوق قلمرو شود.

اسماعیلی با اشاره به قدرت نمایی کشور به خصوص جوانان ما در برابر شناورها و هواپیماهای سایر کشورها به اختصاص آمریکا در طول چند سال اخیر گفت: این جوانان باعث شدند جنگی رخ ندهد و باید گفت در مناظره حفاظت از امنیت هوا، زمین و دریا، نیروهای سپاه و لشکر و ناجا با یکدیگر هم چشمی همراه با محبت دارند.

وی با اشعار اینکه قدرت امنیتی کشورمان چه توسط نیروهای امنیتی و چه مردم زبانزد خاص و اختصاصی است، تصریح کرد: معلومات بخاطر حیات لازم است ولی پاگذاشتن داخل حریم مخصوص اشخاص اشکال دارد.

معاون و مشاور فرمانده کل ارتش 9 دی را مقیاس ای از قدرت اجتماعی کشور دانست و ادامه داد: این روز بروز و تبلور قدرت کامل اجتماعی ناحیه ما است چیزی که دنیا کمتر دارد.

اسماعیلی از قدرت سیاسی و اقتصادی و فرهنگی بوسیله ترتیب به عنوان بنیادی ترین اصل قدرت، گم شده قدرت ملی و پاشنه آشیل یاد کرد و افزودن کرد: از سویی قدرت فرهنگی و ترحیم ها از لفظ دیگر باعث شده است قدرت اقتصادی دستخوش ابهام شود.

معاون و مباشر فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه باید بوسیله جوانان قبیله سوم و چهار تنش اعتماد کرد و به آنان پست های عمده سپرد، افزود: همین جوانان در دوران انقلاب و جنگ بودند که ملک را اداره کردند و باید بخش اعظم پست هایی که در حال حاضر در اختیار افراد بالای 55 سال است به جوانان سپرد.

وی با تاکید پیاده شدن اینکه کسانی که جوان هستند کشور را زودتر به رونق می رسانند، خاطر نشان کرد: حاجت نیست شغل های جدید ابداع کرد بلکه باید اشتغال های فعلی که در دست یک سری افراد پا بوسیله سن گذاشته است خالی کرد و به جوانان سپرد.

حاکم سابق قرارگاه پدافند آسمانی خاتم الانبیا سرزمین در اختتام رسانه ها و احزاب دیپلماتیک را دوبال مردم سالاری دینی نشانی کرد و امتداد قسط: برای ارتقای آدم سالاری دینی نیاز است بوسیله این دو ارزش داده شود.