مهتر موسسه بسیج: اغتشاش ها درون اندک از ۴۸ ساعت مدیریت شد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار غلامرضا سلیمانی در همایش ۱۰ هزاره نفری بسیجیان درون حرمامام خمینی (ره) با اشاره به هفته بسیج اشعار داشت: داخل مقدماتی روزهای هفته بسیج که چهلمین سالگرد صدور کار تاریخی امام راحل مبنی بر تشکیل شجره طیبه بسیج می گذرد، افتخار داریم که درون کنار مرقد تابناک آن امام باشیم و به شعبه از بسیجیان پیرو بزرگ انقلابی ایران اسلامی و بسیجیان گیتی اسلام با ارمان های آن امام بزرگ تجدید میثاق کنیم.

وی افزود: پیروزی قیام اسلامی به رهبری معصوم راحل تصادف عظمت بود که تمامی تحولات بعد از پیروزی انقلاب اسلامی داخل دنیای امروز کنش پذیر از آن تصادم مبصر است و امام توانست با رها کردن کارمایه نهانی جهان اسلام سرآغاز تغییرات ابهت درون دنیای امروز باشد.

مهتر سازمان بسیج مستضعفین تو ادامه نشانی کرد: پیرو بزرگ ایران با کار معصوم راحل به میدان آمد و با مشت خالی در مقابل بزرگ ترین قدرت های جهانی ایستاد و نظام ستم فلس را ساقط کرد و پیام آزادی، صلح و عدالت را صادر کرد.

سردار سلیمانی با رمز به اینکه نهضت اسلامی ایران عاری تردید آغازگر تغییر جدیدی در تاریخ معاصر مردمی است گفت: پیرو مبصر ایران این افتخار را دارد که درون برابر توطئه های گوناگون با نثار خون از جوانان پاسداری کند و تا امروز با اقتدار و با شکوه ۴۰ سال از بهار پربرکت انقلاب اسلامی را دنبال طریق گذاشته و ملتفت عصر جدید و بدیع از تنش اسلامی شود.

وی همچنین اقرار کرد: صدور گام دوم انقلاب ملجا این است که ملت ایران توانسته وارد کود جدیدی از تاریخچه انباشته افتخار خود شود و شاهد رقم خوردن عهد جدید از افتخار ملت ایران باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین امتداد عدل: رهبر ما فرمودند همانطور که داخل چهل سال اول انقلاب اسلامی پیرو ایران توانست پیروزی های بزرگی را بوسیله دست آورد و استکبار جهانی نتوانست تا اینکه یک توفیق در موافق انقلاب اسلامی را درون ترازنامه خود داشته باشد، درون چهل سال دوم انقلاب و عصر جدید امت ایران تحقق پیروزی های بزرگ تری رقم خواهد خورد و آمریکایی ها و صهیونیست ها انقراض های بزرگتری را تجربه خواهند کرد.

سپهبد سلیمانی پس ازآن تصریح کرد: در گذشته امتحان داریم که کامل پیش بینی های معصوم راحل و قطب معظم انقلاب بوسیله وعده عینیت و تحقق رسیده است و پیش بینی مقام معظم رهبری در مورد تحولات جهانی و منطقه ای و مسائل داخلی یکی پس از دیگری به تحقق رسیدند امروز رویه پر افتخاری در مقابل امت ایران آغاز شده و بسیج همانگونه که تو ۴۰ سال گذشته از مال و کیان مردم دفاع کرده و ۹۲هزار مثال بسیجی تحویل نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند بنا دارد که با استناد به اهداف بلند بیانیه شلنگ دوم داخل کامل میدان های مقاومت، فداکاری و ایثار و فناوری سرزمین و در راسته دفاع و امنیت از تنش اسلامی همچنان پرچمدار باشد.

وی با اقرار اینکه بسیج می خواهد از آرمان هایی که امام راحل بوسیله متعاقب تحقق آن حیات پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل انسان سالاری اسلامی پاسداری نرم افزود: بسیج تو طول ۴۰ سال گذشته توانسته درون میان ملت ایران پرچمدار پایداری از ترتیب مهذب جمهوری اسلامی و نظام علوی و عاشورایی باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه طبق پیش بینی مقام معظم رهبری در سال های آتی چیزی بوسیله نشانی رژیم صهیونیستی بود نخواهد داشت خاطرنشان کرد: با امام راحل تجدید معاهده می کنیم و آن پرچمی که در انقلاب اسلامی به خشکی امدن افراشتند را به دست می گیریم تا پیش قراول لشگرهای جهان اسلام در مسیر آزادی قدس حرکت کنیم و علیل فراهم کنیم تا درون همگی رسته ها و تو راستای شکل پذیری دامنه دوم قیام بسیجیان تو تمامی عرصه ها بازار داری کنند.

سردار سلیمانی تصریح کرد: دشمنان ما تلاش می کنند داخل مشکلات سرزمین موج اتومبیل کرده و با آموزش افراد برای خلق مشکلاتی در کشور کنار شدت موضوعات بیفزایند ولی بسیجیان ما تکاپو می کنند تا بتوانند این حرکت روبه جلو و پیش رونده را کند کنند و با سازماندهی دشمنان از صدمه دار شدن امنیت کشور جلوگیری کنند.

وی سپس اظهار داشت: دشمن با استفاده از اعتراضاتی که مردم ما بوسیله شیوه اجرا و نحو اعلام سهیمه بندی بنزینی داشتند این هسته های دایره یافته با اراذل و اوباش اقداماتی را اجرا دادند اما مردم ردیف خود را از این مجرمان استثنا کردند و راهپیمایی پرشور چند صد هزاره نفری در شهرها و شهرستان ها داخل حال برگزاری است تا با دیگر امنیت خویشتن را اعلام کنند و دست محکمی پهلو دهان دشمن بکوبند.

رئیس موسسه بسیج مستضعفین با رمز بوسیله اینکه بسیجیان ایران اسلامی همواره داخل همه عریضی ها حاضر بودند و جانفشانی کردند گفت: اعلام می کنیم که نه تنها در این برنامه بلکه در هر چیز پهن ای و در هر کجای گیتی فتنه ای را طراحی کنید ما در شکست آنان تردید نخواهیم کرد و با وقف جان خود در دفاع از جمهوری اسلامی و مردم سالاری اسلامی تلاش خواهیم کرد.

سردار سلیمانی عنوان کرد: استکبار درون هر کشوری عوامل نفوذی دارد به ویژه در میان ملت ایران چرا که ملتی الگو و انقلابی است ولی انسان صفوف خود را از معترضین و آشوبگران استثنا کردند و در کمتر از ۴۸ ساعت این موضوعات مدیریت شد و امنیت با محرر و قابل اعتماد سایه گسترانید.

وی افزود: مسائل و مشکلاتی داخل قلمرو وجود دارد ولی مسئولان باید به خواسته ها و مشکلات مردم و بیکاری جوانان توجه کنند، امت ما ایمنی قیام اسلامی را به خشکی امدن هر حروف دیگری ترجیح می دهند ما بوسیله نشانی بسیج مستضعفین کشور عهد می بندیم که درون کنار انسان درون میدان فراهم باشیم و در کاهش مشکلات تکاپو کنیم.