رئیس سازمان بسیج: اغتشاش ها در کم از ۴۸ ساعت مدیریت شد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار غلامرضا سلیمانی داخل همایش ۱۰ هزاره نفری بسیجیان تو حرمامام خمینی (ره) با اشاره به هفته بسیج اقرار داشت: داخل نخستین روزهای هفته بسیج که چهلمین سالگرد صدور کار تاریخی امام راحل مبنی بر تشکیل شجره طیبه بسیج می گذرد، فخر کردن داریم که تو کنار مرقد تابناک آن معصوم باشیم و بوسیله نمایندگی از بسیجیان پیرو بزرگ برنگ خون ایران اسلامی و بسیجیان جهان اسلام با ارمان های آن معصوم بزرگ تجدید بیعت کنیم.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی بوسیله رهبری امام راحل تصادم عظمت حیات که تمامی تحولات سپس از پیروزی تنش اسلامی در دنیای امروز متاثر از آن سانحه بزرگ است و معصوم توانست با افسون شده کردن انرژی ملبس جهان اسلام سرآغاز تغییرات بزرگی در دنیای امروز باشد.

رئیس موسسه بسیج مستضعفین در دنباله عنوان کرد: پیرو مبصر ایران با فقره امام راحل بوسیله میدان آمد و با مشت خالی در طبق بزرگ ترین غلبه های جهانی ایستاد و ترتیب ستم پول سیاه را ساقط کرد و پیام آزادی، صلح و عدالت را صادر کرد.

سردار سلیمانی با رمز بوسیله اینکه انقلاب اسلامی ایران بدون شک آغازگر تحول جدیدی درون کتاب معاصر بشریت است گفت: ملت مبصر ایران این سرافرازی را دارد که داخل مقابل توطئه های انواع با نثار خون از جوانان تعظیم نرم و تا امروز با اقتدار و با شکوه ۴۰ سال از بهار پربرکت نهضت اسلامی را دنبال قاعده گذاشته و وارد عصر جدید و ابتکاری از انقلاب اسلامی شود.

وی نیز بیان کرد: صدور گام دوم انقلاب موید این است که ملت ایران توانسته وارد وهله جدیدی از تاریخ مملو فخر خویشتن شود و تماشایی رقم خوردن عهد جدید از فخر ملت ایران باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین امتداد قسط: پیشگام ما فرمودند همانطور که داخل چهل سال فاتحه انقلاب اسلامی ملت ایران توانست پیروزی های جلال را به مشت آورد و استکبار جهانی نتوانست حتی یک توفیق در موافق نهضت اسلامی را تو کارنامه خود داشته باشد، تو چهل سال دوم انقلاب و عصر جدید ملت ایران تحقق پیروزی های ارشد رطوبت رقم خواهد خورد و آمریکایی ها و صهیونیست ها انقراض های بزرگتری را تجربه خواهند کرد.

سردار سلیمانی پس ازآن تصریح کرد: در گذشته تجربه داریم که طولانی پیش بینی های امام راحل و رهبر معظم تنش به مرحله عینیت و شکل پذیری روان است و پیش دماغ مقام معظم رهبری درون مورد تحولات جهانی و منطقه ای و مسائل داخلی یکی پس از دیگری بوسیله تحقق رسیدند امروز رویه پر افتخاری در مقابل ملت ایران آغاز شده و بسیج همانگونه که داخل ۴۰ سال گذشته از مال و کیان آدم دفاع کرده و ۹۲هزار شهید بسیجی تحویل نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند بنا دارد که با استناد به اهداف بلند بیانیه قدم دوم در تمام میدان های مقاومت، قربانی و ایثار و فناوری کشور و داخل بازار دفاع و امنیت از انقلاب اسلامی همچنان پرچمدار باشد.

وی با بیان اینکه بسیج می خواهد از آرمان هایی که امام راحل به عقب تحقق آن وجود پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل مردم سالاری اسلامی تجلیل کند افزود: بسیج در طول ۴۰ سال گذشته توانسته در میان ملت ایران پرچمدار ایستادگی از زیبایی مهذب جمهوری اسلامی و نظام علوی و عاشورایی باشد.

رئیس راه اندازی بسیج مستضعفین با اظهار اینکه طبق پیش دماغ مقام معظم رهبری در سال های آتی چیزی به عنوان رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت خاطرنشان کرد: با امام راحل تجدید میثاق می کنیم و آن پرچمی که تو انقلاب اسلامی بر افراشتند را به دست می گیریم تا پیش قراول لشگرهای جهان اسلام در مسیر آزادی قدس حرکت کنیم و بستری مجهز کنیم تا تو همه رسته ها و در راستای شکل پذیری دامنه دوم انقلاب بسیجیان در تمامی عرصه ها میدان داری کنند.

سپهبد سلیمانی تصریح کرد: دشمنان ما تلاش می کنند در مشکلات کشور موج موتور کرده و با آموزش افراد بخاطر ایجاد مشکلاتی در کشور بر شدت موضوعات بیفزایند اما بسیجیان ما تلاش می کنند تا بتوانند این حرکت روبه جلو و پیش رونده را درنگ کنند و با سازماندهی دشمنان از خدشه دار شدن امنیت قلمرو جلوگیری کنند.

وی سپس اظهار داشت: دشمن با استعمال از اعتراضاتی که مردم ما بوسیله عادت اجرا و نحو اعلام سهیمه بندی بنزینی داشتند این هسته های راه اندازی یافته با اراذل و اوباش اقداماتی را ایفا دادند اما آدم صف خود را از این مجرمان استثنا کردند و راهپیمایی پرشور چند صد هزار نفری در شهرها و شهرستان ها در حال برگزاری است تا با دیگر پناه خویشتن را اعلام کنند و مشت محکمی پیاده شدن دهان دشمن بکوبند.

رئیس موسسه بسیج مستضعفین با اشاره بوسیله اینکه بسیجیان ایران اسلامی همواره در همه صحنه ها حاضر بودند و جانفشانی کردند گفت: اعلام می کنیم که خیر تنها تو این پروگرام بلکه تو هر صحنه ای و تو هر کجای گیتی فتنه ای را طراحی کنید ما درون شکست آنان وسواس نخواهیم کرد و با تقدیم جان خویشتن درون دفاع از جمهوری اسلامی و مردم سالاری اسلامی جدیت خواهیم کرد.

سپهبد سلیمانی عنوان کرد: استکبار در هر کشوری عوامل نفوذی دارد بوسیله اختصاص در میان ملت ایران چرا که ملتی الگو و مخرب است اما مردم صفوف خود را از معترضین و آشوبگران استثنا کردند و در اندک از ۴۸ روزگار این موضوعات مدیریت شد و امنیت با ثبات و قابل اعتماد سایه گسترانید.

وی افزود: مسائل و مشکلاتی داخل ملک وجود دارد ولی مسئولان باید بوسیله خواسته ها و مشکلات آدم و بیکاری جوانان توجه کنند، ملت ما کنف نهضت اسلامی را بر هر مسیر دیگری اولویت می دهند ما به نشانی بسیج مستضعفین کشور دوران می بندیم که در کنار مردم تو میدان حاضر باشیم و داخل کاهش مشکلات مجاهدت کنیم.