سرلشکرسلامی: دشمنان برای مقابله با ملت ایران علائم حیاتی ندارند

به گزارش ایسنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده بی مو ارتش امروز (پنج شنبه) داخل آیین گشادن مصلی نماز جمعه بطرف خانه پاتاوه درون جمع انسان استان کهگیلویه و بویراحمد آنان را انسانیت وفادار، ولایی، عاشق وطن و عاشق اسلام دانست و پیش روی کرد: نوکری به شما آدم مبصر ترین افتخار ماست.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما سرنوشت مشقت را ظهر ضابطه گذاشته ایم، افزود: خالق را شکر می کنیم که همه جا دشمن مان را خوار و ذلیل کرده ایم، نه فقط شکست داده ایم بلکه ذلیل و عاجز شده اند.

وی افزود: دشمنان در بیرون از مرزها، در مرزها، تو دریاها، فلک ها و هر کجا که بودند تهدیدشان کردیم و ضابطه جایشان نشستند و فهمیدند که نباید با این ملت دست و چنگ نرم کنند، ولی ما به این دشمن اکتفا نکردیم و علاوه کنار آمریکا، اسرائیل غاصب ، انگلیس و متحدان و مزدوران آنها، با فقر و محرومیت حزن می جنگیم و آنها را هم دشمن پیرو ایران می دانیم.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه ما اجازه نمی دهیم هیچ دشمنی نگاه چپ به این کشور داشته باشد، اظهار کرد: دشمن هم می داند که باید سلاحش را زمین بگذارد و دستانش را به نشانه عودت در مقابل پیرو ایران فراز ببرد؛ درود خداوند بر اراده این ملت که با اطاعت از رهبرشان باشکوه ترین حماسه های کتاب را خلق کردند.

وی در دنباله تصریح کرد: اکنون دشمنان را می بینیم که چگونه سلاح هایشان و مغزهایشان از امر بی ریا و قلبشان متوقف شده و بخاطر مقابله با انسان ایران علائم بالینی حیاتی ندارند، اما این کافی ازاله.

فرمانده کل سپاه یادآور شد: ما احساس می کنیم که تو میان انسان زنده ایم و حیات و عزت ما از ملت ما است؛ چرا که این ملت نشان انصاف هر چه متخاصم بیشتر فشار می آورد، او بیشتر قاهر می شود؛ ما درون تحریم بیشتر ساختیم و بیشتر به تامل اهل فقیر و محروممان بودیم و یاد اندوهناک ایم برای مردم خدمت صادقانه و بی انعام کنیم و حتی منت مردم را بکشیم.

وی تصریح کرد: اندوه داخل مقابل دشمن و هم تو مقابل مشکلات مردم تا آخر ایستاده ایم و مردم را عزب نمی گذاریم همانطور که مردم ما را عزب نگذاشته اند و اعتماد گاه ما برای نبرد با دشمن آنها هستند.

حاکم کل ارتش داخل پایان با تشکر صمیمانه از کسانی که بخاطر بینوایی زدایی جدیت می کنند خاطرنشان کرد: ما فرستادگان رهبری معظم انقلاب هستیم همین دو هفته پیش بوسیله ما حکم دادند که مشکلات شما را تا آنجا که می توانیم برطرف کنیم. هر چه امروز ساخته می شود از آن دل تابناک است چرا که دغدغه مقام معظم رهبری پیشرفت و رفاه و احترام و سربلندی ملت است.

انتهای پیام