تمدن نوین اسلامی با پرچم داری ایران در دنیا شکل پذیری می یابد

به گزارش ایسنا، سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی  تو اولین همایش ملی پرچمداران نهضت اسلامی که در سالن همایش های غدیر برگزار شد، عنوان کرد: روحانیت دارای رسالت سنگینی در تزیین و انقلاب اسلامی است.

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:بنیانی ترین رسالت روحانیت،تشریح و تبیین مکتب مقاومت و بشارت دادن به پیروزی اسلام و نهضت به آحاد انسان است.

وی اظهار کرد: دبیرستان تنش اسلامی با تکیه بر ولایت عالم به دنبال داد اجتماعی و مبارزه با استکبار است و روحانیت به نشانی پرچمدار تنش اسلامی باید گام های بلندی درون این مسیر بردارد.

سرلشکر صفوی اقرار کرد:قطب متاخر قدرت فرهنگی و تمدنی دنیا با محوریت ایران اسلامی تا چند دهه آینده داخل دنیا محقق می شود و تمدن نوین اسلامی با درفش داری ایران در دنیا شکل پذیری می یابد.

وی گفت:تفکر انقلابی تمامی دسیسه های آمریکا و مستکبران جهانی را درون مملکت های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، نظامی و امنیتی خنثی می کند.

نایب ممتاز حاکم معظم طاس قوا افزود:اسلام ناب محمدی با پرچم داری امام خمینی (ره) و آیت الله خامنه ای،نجات بخش مسلمانان گیتی است و گیتی می داند اسلام وهابی برای مسلمانان وحی پاره زدودن.

وی عنوان کرد:باید داخل مسیر رهبری و ولایت فقیه حرکت کنیم تا توطئه های متخاصم را خنثی می کند، باید به رهنمون های رهبری که عزت آفرین و افتخارآفرین است،اهتمام اختصاص ای داشته باشیم.

خان صفوی بیان کرد:اگر می بینیم دشمنی های آمریکا با ایران تمامی ندارد به واسطه این درفش داری در ساختن پیشگام متاخر نزاکت و تمدن اسلامی است،این تفکر انقلاب اسلامی توانسته دل های جوانان تو منطقه را شیفته خود کند.

وی اظهار کرد:ما با معصوم(ره) و ولایت فقیه و شهداء،پیمان سپرده ایم که از اسلام و تنش اسلامی دفاع کنیم و تا آخرین قطره خون بر این عهد وفادار خواهیم ماند،همان گونه که جوانانی که تو طرز انقلاب و دفاع مقدس مثال شدند این وفاداری را بوسیله اثبات رساندند.

مشاور عالی حاکم معظم طاس قوا خاطرنشان کرد:کشورهای اسلامی دارای حجم های مهمی در مقابله با استکبار جهانی هستند،۹۰۰ میلیارد بشکه نفت خام، ۷۰ درصد ذخایر نفت، ۵۶ درصد مدفوع گیتی و نیز تنگه های مهم دریایی در اختیار مناطق اسلامی است.

وی عنوان کرد: اگر بیداری در جهان اسلام شکل بگیرد، حیات اقتصادی جهان بوسیله دست مسلمانان خواهد افتاد و مستکبرین، شکست تلخی را امتحان می کنند.

سرلشکر صفوی گفت:ما درون پیچ تاریخی خطرناکی قرار داریم؛محیط داخلی، منطقه ای و جهانی از رویت مسائل فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی در حال تغییر است.

وی افزود:در صورتی که در درون مسیر قیام و آرمان های آن بتوانیم ثابت گام باشیم و با عقل و تدبیر قلمرو را مدیریت کنیم و زمینه آشنایی جوانان را با نور ایمان و انقلاب فراهم کنیم از این خم تاریخی با سربلندی عبور می کنیم.

مشاور ممتاز فرمانده معظم کل قوا بیان کرد:اگر داخل کشور اسلامی ایران انتخابات بر زمینه عقلانیت انجام شود و مردم از روی احساسات انتخاب نکنند بسیاری از مشکلات حل می شود.

وی درباره دیگر رسالت عمده روحانیت درون انقلاب عنوان کرد:نشر دبیرستان مقاومت از عموم رسالت مهم روحانیت است، دبستان پایداری تو پی مقابله با استکبار داخلی و استعمار اجنبی است؛ داخل قرن های گذشته جهان اسلام با سه گفتمان غرب گرایی، اصلاحات و مکتب پایداری مواجه بوده است.

کارپرداز برجسته فرمانده معظم کل قوا با اظهار اینکه امروز غرب با محوریت آمریکا با سه گانه چالش مهم ژئواستراتژیک، ژئو اکونومیست و ژئو کالچر مواجه است، گفت:چالش ژئواستراتژیک بر مبنای جغرافیای جهانی با ماهیت ارتشی بخاطر مقابله با روسیه است.

وی عنوان کرد:غلبه دریایی آمریکا داخل مقابل قدرت سماوی روسیه و گره قرار دارد و در چالش ژئواکونومیست که کنار مبنای نزاع اقتصادی است، گره بوسیله چالشی مبصر برای آمریکا تبدیل شده است درون حالی که نتیجه لشکرکشی آمریکا به افغانستان و عراق قدرت گرفتن ایران بوده است.

ژنرال صفوی توضیح عدل:مغرب با استفاده از فناروی ها و شبکه های اجتماعی به قفا ترویج فرهنگ باختر است،امروز شهریه داریم راه نجات را به جوانان نشان دهیم؛این متد نجات همان پایداری و جدیت است.

وی گفت:رهبر معظم انقلاب درون روز 14 خرداد تو مناسبت با فرهنگ مقاومت،رهنمون های با ارزشی داشت،ایشان فرمودند این پایداری ما را در برابر بایکوت های ظالمانه و تروریسم اقتصادی بالا محبوس و نزاع فرهنگی جبهه ما نیز پیروز شده است.

انتهای پیام