نیروها فکر شب حمله ای داشته باشند

به گزارش فارس، امیر سرلشکرسید عبدالرحیم موسوی فرمانده طاس ارتش جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی در در دوازدهمین گردهمایی فرماندهان یگان های عمده و مستقل نیروی زمینی ارتش، اعتراف داشت: از کسانی که درون سیلاب اخیر خصوصا مناطق گلستان، خوزستان، لرستان و کرمانشاه تلاش کردند، تشکر می کنم و تبریک می گویم به فرماندهانی که چیره شدند علامت ها و تعابیر بی نظیری را درون مذاکره سیل از فرمانده معظم کل قوا اخذ کنند.

موسوی افزود: خیل داخل طول این ٤٠ سال هرگز در این حد از منزلت که امروز دارد، نبوده است و این منزلت تیمار داخل چشم فرمانده معظم طاس قوا و هم انسان است.

فرمانده ارتش در بخش دیگری از سخنان خویشتن درخصوص تهدیدات متخاصم گفت: تهدیدات امروز موکد است البته این تهدیدات در ابتدای امر سماوی نخواهد بود اما نیروی زمینی به عنوان پایه همه عملیات ها باید با این حیات آمادگی خود را حفظ کند.

وی خاطرنشان کرد: همه نیروها باید یگان های خودشان را با تفکر شب حمله ای آماده کنند و بازی جنگ را دائما مسابقه کنند.

سرلشکر موسوی ادامه داد: اینگونه مصطلح شده که توان سپاهی را با موجودیت تسلیحات تحسین می کنند، با این تعریف ارتقاء توان بیشتر بوسیله دست معاونت های آماد و جهاد خودکفایی است که باید تلاش کنند برگ نوین تر تولید شود.

وی با پیش روی اینکه هرچه سطح معرفت و معنویت بالاتر می رود درون برون دادهای عملیات ها تاثیر خودش را می گذارد، گفت: باید جلوی هرکاری که به بصیرت و معنویت لطمه می زند را بگیریم.

خان موسوی ادامه قسط: ما تلاش می کنیم به وظایف خودمان داخل زمینه گشایش وضعیت معیشتی کارکنان سپاه عمل کنیم و شوق ما از فرماندهان این است که همه کارکنان را عائله خود بدانند و از حال و روزشان آگاه باشند.

وی خاطرنشان کرد: ما باید به آن عمه برسیم که از نظر عاطفی همه رده ها با یکدیگر عاطفه برادری و پیش مرگی کنند درون عین حال که کوچکترین زخم ای به سلسله مراتب بااطلاع نشود.