معامله قرن با شکست مواجه خواهد شد

به گزارش ایسنا،  امیرسرتیپامیر حاتمی طی سخنانی در  راهپیماییروز قدس زنجان، اظهار کرد: روز قدس از تدابیر حکیمانه رهبر جوان تنش است که آثار و برکات فراوانی برای مسلمانان فلسطین و همگی مردمی داشته است.

وی با طرح این پرسش که چرا این همگی ظلم و  کودک کشی داخل دنیای غرب دیده نمی شود، یادآور شد: پاسخ این سئوال در تاریخچه این اتحاد است؛ صهیونیست ها پیش از بحران جهانی دوم درون مناطق متنوع بودند و کشورهای اروپایی را بوسیله شدت آزار می دادند، کسانی که امروز از این رژیم زنهار می کنند صهیونیست ها را از کشور خود طرد کردند. جنبش نازیسم بخاطر مقابله با آن ها تشکیل شد. اروپایی ها از دست آنها ذله شده بودند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دنباله انصاف: از طرف دیگر اروپایی ها از خارج راندن صهیونیست ها از اروپا و تشکیل این رژیم داخل منطقه فعلی هدف دیگری داشتند، به خاص انگلیسی ها از همراهی کشورهای اسلامی هراس داشتند و داخل این پندار بودند که برای جلوگیری از اتحاد کشورهای مسلمان باید تفرقه دائمی داخل این منطقه خلق کنیم؛ بنابراین با سران صهیونیست ها اصلاح کردند که از آن ها پناه کنند و درون طبق از صهیونیست ها خواستند برای تسلط بوسیله مسلمانان و جلوگیری از اتحاد آن ها تلاش کنند.

وی به تشکیل گروه داعش برای ایجاد اغتشاش درون منطقه اشاره کرد و گفت: از یک داعشی پرسیدند که چرا اگر شما مسلمان هستید، در مقابل صهیونیست نیستادید و از آنها پول می گیرید؟ پاسخ دادند که این موضوع در راهبردهای ما زدودن و دشمن، مسلمانان هستند که با ما مخالفند.

وی تصریح کرد: از مهمترین اهداف آن ها این بود که با تسخیر ناحیه های سوریه و عراق، خنجر صهیونیست ها را درون پهلوی ایران و جبهه مقاومت نگه دارند. به لطف الوهیت و تدبیر حکیمانه پیشقدم نهضت و کشورهای محور مقاومت، نیروهای مسلح و دولت عراق، جمهوری اسلامی و روسیه، توطئه های آن ها زودتر از آنچه خیال می کردند، خنثی شد.

امیر حاتمی افزود: مرام دیگر این بود که رقبای دیگر در منطقه از جمله روسیه و گره و… را با توطئه های خود، کنترل کنند. موضوع معامله قرن شلنگ بعدی با همان اهداف است  که برای تشکیل رژیم صهیونیستی پیش بینی شده وجود.

این مسئول با تاکید بر اینکه با هوشمندی که تو جوامع مسلمان ساختن شده، طرح سودا قرن با شکست مواجه خوهد شد، تصریح کرد: بی برهان نیست که همزمان با موضوع معامه قرن، سخت گیری، تحریم و مشکل بخاطر آدم ایران قرص می کنند، چراکه طرحان این تفکر می دانند که پایه مقاومت و هوشیاری ایران است که می تواند معامله قرن را با شکست مواجه درنگ.

وی یادآور شد: مردم و کشور ما کشوری قدرتمند و لبالب از ظرفیت های مختلف، کشوری صاحب قصد و صاحب استقلال است و زمانی که شرایط سلب کند همه ظرفیت ها را برای دفاع از تام ارضی به کار می گیریم.

وی بوسیله تصمیمات قانونی و منطبق با تعهدات بخاطر تضمین حقوق ملت درون موضوع مذاکرات رمز کرد و افزود: مذاکره در حوزه دفاعی و لشکری ایران بی معنی است. ما امروز به لطف الهی، توانمندی دفاعی متکی بوسیله درون داریم و نیروهای مسلح را تو همه عرصه ها پشتیبانی می کنیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: مهتر جمهور آمریکا وقتی می گوید ما دنبال نزاع نیستیم؛ می داند که ما حزن تعاقب بحران نیستیم. ما هیچ به دنبال هیاهو افروزی نبودیم اما هرکجا که تک تاخت قرار گرفتیم با غلبه مقابله کردیم. شماره ای رئیس جمهور آمریکا را نیرنگ داده و در این مسیر قرار دادند، منافقان با سران قصر سفید تو وفاق بوده و سخت گیری ها را پهلو انسان ایران اعمال می کنند.

وی در ادامه گفت: اتفاقاتی که داخل منطقه افتاد برخی سعی کردند این اتفاقات را منتسب به ایران بدانند اما برخی تحلیل منطقی داشتند و گفتند این اتفاقات از سمت رژیم صهیونیستی و آمریکا است؛ چرا که آمریکا یکی از صادرکنندگان نفت است و از تحولات منطقه منفعت می برد.

امیر حاتمی ادامه قسط: گران شدن نفت بوسیله سود آمریکا است. رقیب اصلی آمریکا چین و بعد اروپا هستند، اگر سرزمین عظمت قرین ایران را داخل فروش نفت محدود کنند ، تبعات ابهت دارد. حق امت ایران که ایجاد مسیر صادرات نفت است باید به حالت عادی خویشتن برگردد. هرچه که حیات ملت را تحت تاثیر استراحت دهد از آن نمی گذریم.

وی با اشاره به اینکه حضور رژیم صهیونیستی برای حامیانش منافع بلند مدت دارد، بیان کرد: صهیونیست ها ۳ راهبرد را درون منطقه در پیش گرفتند. یهودیت برای این است که فلسطینی ها مرعوب شوند و بخاطر این کار پادشاهی های رسانه ای را در اختیار گرفتند و از طریق رسانه های مزدور کارهای خویشتن را به راست جلوه دادند. لابی های صهیونیست تکاپو می کنند به مرور زمان موضوع اشغال را حل و صدای فلسطین را دنج کنند.

وی تصریح کرد: اقدام راهبری امام(ره) فلسطین را بوسیله مسئله گیتی اسلام تبدیل کرد. مستکبران تبانی های اضافی را ایفا دادند و همه ما شاهد بودیم یکی از اهداف این بود که رژیم صهیونیستی در قلب منطقه مسلمانان غالب شود و داعش را به حیات آوردند.