متخاصم جرات نگاه گستاخانه بوسیله ایران را ندارد

بوسیله گزارش سه شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار «حسین خانزادی» درون آئین تکریم و معارفه فرمانده منطقه دوم دریایی تو جمع مسئولین کشوری و لشگری شهرستان جاسک گفت: در سایه پناه است که ما به پیشرفت ، رشد، توسعه و شکوفایی امروز ایران اسلامی داخل سایه زنهار است و در نبود این امر مهم هیچگاه یک از این مولفه ها به درستی به اجرا نمی رسید.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران یک کشور دریایی و برخوردار از مرزهای دریایی گشاد است که حفظ و حراست آن برعهده ی نیروهای مسلح و درون راس آن نیروی بحری ایران است و این را دشمن بداند تا زمانی که باغیرت مردان نیروی دریایی ارتش از این مرز و بوم دفاع می کنند، دشمن حتی دلاوری نگاه گستاخانه نمی تواند داشته باشد.

فرماندهنیروی دریایی سپاه با بیان اینکه دریا بارها فرصت های کلانی را در اختیار کشور ما گذاشته است،اظهارداشت: پناه موضوع اصلی یک کشور است و تو غرق کردن و نیروی دریایی از متمایز ترین بسرنوشت شوم دچار کردن ها در برقراری زنهار یک ملک است.

دریادار خانزادی ضمن اشاره به بیانیه شلنگ دوم قیام افزود: شلنگ دوم گامی واقعی برای تمدن سازی و شکل گیری تمدن جمهوری اسلامی ایران است که با همت جوانان این امر جستجوگر می شود.

وی با اشاره به دیدار اخیر خویشتن با حکمرانی معظم طاس قوا (مدظله العالی)بیان کرد: معظم له در مبحث احیای نیروی دریایی فرمودند که دو مقوله ساخت و ساز و پایین تر ساخت و نیروی انسانی را باید در راس امور خود قرار دهید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: یکی از وظایف نیروی دریایی در منطقه برقراری امنیت است تا ظرفیت تمدنی منطقه به اختصاص سواحل مکران بوسیله منصه ظهور برسد و احداث فرودگاه و بیمارستان شهرستان جاسک که داخل حال احداث است از دامنه های بلند نیروی بحری داخل توسعه سواحل مکران تلقی می شود.

تو فرجام این تشریفات امیر دریادار خانزادی از زحمات امیر دریادار دوم «رضا عباسی» تقدیر و ناخدایکم «کوروش محرابی» بوسیله عنوان فرمانده جدید منطقه دوم بحری ولایت معرفی کرد.