آمریکا قدرت و جرأت آغاز جنگ علیه ایران را ندارد

محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهادر و کبودرآهنگ تو مجلس شورای اسلامی درون گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با رمز به نشست غیرعلنی امروز مجلس گفت: در این جلسه که با حضور سپهبد خان حسین سلامیفرمانده کل سپاهو همچنین فرماندهان نیروی زمینی و هوافضا و معاون پارلمانی خیل برگزار شد، سپهبد سلامی گزارشی را درباره برنامه های آتی خود بوسیله نمایندگان ارائه کرد.

وی افزود: حاکم خیل درون این نشست نشانی کرد که تکثیر و تقویت ارتباط سپاه با کمیسیون و نمایندگان و استعمال از ظرفیت عادت گذاری کانون داخل دستورکار وی قرار دارد.

پلیس مردم بهار و کبودرآهنگ درون مجلس شورای اسلامی اعتراف داشت: سپهبد سلامی تأکید کرد، اعزام ناو هواپیمابر از سوی آمریکا به آب های منطقه یک جنگ قضیه بیش ازاله و آمریکا با این حکم خود در صدد است تا مردم و فداکار از مسئولان را از واقعه جنگ بترساند.

پورمختار خاطرنشان کرد: فرمانده لشکر گفت که فساد آمریکا دشت ایران امکانپذیر نیست زیرا آمریکا غلبه و دلاوری آغاز مجادله علیه ایران را ندارد؛ چراکه از یک سو غلبه نیروی دفاعی ایران و از سوی دیگر آسیب پذیری ناوهای هواپیمابر مانع از این امر می شود و آمریکا چنین ریسکی را نمی پذیرد.