بازدید امیر خانزادی با فرماندهان نیروهای بحری ژاپن و ایتالیا

امیر دریادار حسین خانزادی حاکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایرانکه به دعوت رسمی فرمانده نیروی بحری چین سبب شریک درون اجلاسی به تماس هفتادمین سال تشکیل نیروی بحری به این کشور سفر کرده است در پنجمین روز از حضور خود با فرماندهان نیروهای دریایی ژاپن و ایتالیا در شهر بندری چینگدائو دیدار و گفتگو کرد.

امیر دریادار خانزادی با اشاره به حضرت حاکم و هیئت همراه نیروی دریایی ژاپن تو جمهوری اسلامی ایران در سال گذشته گفت : با وجود فاصله جغرافیایی بین دو کشور، سیل گرفتن مهمترین و موثرترین عامل تو ساختن تعامل و وابستگی درون حوزه های مختلف بین دو کشور و دو نیروی دریایی به احصائیه می رود و قطعا یکان های شناکننده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با برداشتن دامنه های موثر، تو آینده نزدیک از کشور و نیروی دریایی ژاپن دیدار و بازدید خواهد کرد.

وی با پافشاری بر این که تمدن بزرگ سرزمین ژاپن نمایانگر الگویی از مردان سخت کوش و شجاع برای دنیا است خاطرنشان کرد: با توجه به دیدارهایی که سال گذشته با افسران و وابستگان ارتشی شما تو ایران داشتیم، مسیر های هموار بخاطر ارتباط و تعامل تک بررسی قرار گرفت و کشور و نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران از حضور ناوگروه های ژاپنی استقبال می کند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر این که ایران اسلامی دارای تمدن غنی و تجربه بزرگ از پیشگاه مردمی درون لباس گیری انقلاب و همچنین دفاع پر فخر کردن هشت ساله درون جنگ تحمیلی را دارد یادآور شد: ترکیب اسلام و تمدن ایرانی، سرزمین و انسان ما را داخل طولانی مراحل به کشوری ابدار کوش و با امتحان بالا تبدیل کرده است و با توجه بوسیله وجود و آگاهی از وضعیت تحریم های ظالمانه دشمن، با پایداری و پایداری در برابر زیاده خواهی های دشمنان کوتاه نخواهیم آمد.

فرمانده نیروی دریایی ایران درون امتداد وجود کارکنان جوان، شجاع و با تجربه تو نیروی دریایی ارتش جمهوری اسامی ایران را یکی از شاخص های این نیرو عنوان کرد و گفت: امروز نیروی بحری ایران داخل مملکت غوغا دریایی و مقابله با دزدان بحری درون دریاهای آزاد و بین المللی بسیار با تجربه است و دو نیروی دریایی ایران و ژاپن با مصرف از تمامی ظرفیت های بالفعل درون حوزه های فنی، آموزشی و تحقیقاتی می توانند اشتراکات بسیار زیادی داشته باشند.

فرمانده نیروی بحری ژاپن نیز تو این دیدار با رمز به دریانوردی های ناوگروه های این کشور در خلیج فارس افزود: نیروی دریایی ژاپن قطعاً از بنادر نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران برای دیدن و دیدار ها مصرف خواهد کرد.

ادمیرال یاماماتو در پایان گفت: اعزام دانشجویان برای تبادل در حوزه آموزش، در خلق کردن ارتباط بین دو نیروی دریایی زیاد حائز جلال است و ما از این موضوع استقبال می کنیم.

نیز امیر دریادار خانزادی درون دیدار با فرمانده نیروی بحری ایتالیا گفت: با توجه به پیشگاه و ملاقات ناوهای ایتالیایی از بنادر ایرانی، مقابل هماهنگی های به عمل آمده درون آینده نزدیک ناوگروهی از نیروی دریایی ایران به بنادر جنوبی ایتالیا اعزام خواهد شد.

فرمانده نیروی بحری گند جمهوری اسلامی ایران ضمن تشکر از دعوت دانشگاه نیروی دریایی ایتالیا بخاطر گسیل دانشجویان نیروی بحری ایران درون مقطع آکادمی و دانشکده حکمرانی و ستاد به آن ملک افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگی خویشتن را برای پسند دانشجویان نظامی در کامل مقاطع اعلام می کند و این ربط آموزشی، نقش بسیار موثری در تعامل هرچه بیشتر در دیگر مرزوبوم ها دارد.

حاکم نیروی دریایی ایتالیا نیز ضمن دعوت از امیر دریادار حسین خانزادی بخاطر همکاری در اجلاس قدرت دریایی که در قلمرو ایتالیا برگزار خواهد شد، آمادگی کشورش را برای حضور ناوگروه های ایرانی اخبار کرد. تسنیم